اینستاگرام صفحه آخوند جلاد ابراهیم رئیسی و پاسدار محسن رضایی را مسدود کرد

اندازه متن
Aa Aa

 1. جولیو ترتزی: اتحادیه اروپا باید نیروی قدس را  به عنوان یک سازما ن تروریستی نام گذاری کند

  1. کمیسیون اروپایی: سیل در دو هزار شهر 12میلیون راتحت تأثیر قرار داد
  2. جولیو ترتزی: اتحادیه اروپا باید نیروی قدس را  به عنوان یک سازما ن تروریستی نام گذاری کند

   

  اینستاگرام صفحه آخوند جلاد ابراهیم رئیسی و پاسدار محسن رضایی را مسدود کرد

  اینستاگرام صفحه آخوند جلاد ابراهیم رئیسی سردزخیم قوه قضائیه و پاسدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را صبح امروز مسدود کرد. خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس نوشت:  اینستاگرام، اکانت ابراهیم رئیسی را مسدود کرد و اکنون غیرقابل دسترس شده است. این درحالی است که از روزهای گذشته چندین صفحه اینستاگرامی مربوط به سپاه پاسداران مسدود شده است.

  خبرگزاری فرانسه: حسابهای اینستاگرام سرکردگان سپاه پاسداران بسته شد

  خبرگزاری فرانسه گزارش داد: حسابهای اینستاگرام چندین نفر از فرماندهان  سپاه پاسداران مسدود شده اند. اینستاگرام گفت اینکار در متابعت از تحریمهای آمریکا است. یک سخنگوی اینستاگرام در تماسی به خبرگزاری فرانسه گفت تحت محدودیتهای قوانین تحریمهای آمریکا عمل کرده است. وی افزود ما با مقامهای دولتی مناسب کار می کنیم تا مطمئن شویم به التزامات حقوقی عمل کرده ایم که از جمله نامگذاری اخیر سپاه پاسداران بوده است.

  آبرفتگی و سیل در ارومیه

  بارش شدید باران که از شب گذشته در ارومیه آغاز شده موجب آبگرفتگی شدید معابر و تعطیلی برخی مدارس شده است. بسیاری از فاضلاب‌های موجود در سطح خیابان‌ها  در سطح شهر ارومیه نیز سرریز شده است. بررخی از میدان‌ها و زیرگذرها خودروها قادر به حرکت نیستند و عابران نیز به علت همراه نداشتن تجهیزات مناسب در عبور از میدان‌ها و خیابان‌ها دچار مشکل شده اند.  وضعیت آبگرفتگی در برخی مناطق ارومیه در حال تبدیل شدن به حالت بحرانی است.

  سیل در دو هزار شهر ۱۲میلیون راتحت تأثیر قرار داد

  کمیسیون اروپایی گزارش داد: سیل، طغیان رودخانه‌ها و مشکلات ناشی از بارش‌های هفته‌های اخیر، زندگی دست‌کم ۱۲میلیون ایرانی تحت تاثیر قرار داده‌است  . بنا به این گزارش  سیل به دو هزار شهر و شهرستان در ۳۱ استان سرایت کرده‌است

  دونالد ترامپ لایحه خاتمه دادن به حمایت آمریکا از ائتلاف عربی را وتو کرد.

  دونالد ترامپ لایحه مصوبه کنگره که حمایت نظامی آمریکا از ائتلاف عربی در جنگ علیه شبه نظامیان حوثی وابسته به  رژیم ایران را خاتمه می‌داد وتو کرد. و آن را «غیرضروری» خواند. دونالد ترامپ در بیانیه خود گفت درگیری یمن نمایان‌گر یک شیوه پست و کم هزینه رژیم ایران جهت ایجاد مشکل برای آمریکا و متحدین ما است».
  خبرگزاری یو اس ای تو دی گزارش کرد: دونالد ترامپ در بیانیه خود گفت این لایحه منجر به تقویت فعالیتهای شرورانه رژیم ایران در یمن میشود.

  جولیو ترزی:  اتحادیه اروپا باید نیروی قدس را به عنوان یک سازما ن تروریستی نام‌گذاری کند

  جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا گفت:  زمان آن فرا رسیده است که اتحادیه اروپا نیروی قدس سپاه پاسداران را به عنوان یک سازمان تروریستی نام گذاری کند. از این واقعیت که جامعه جهانی باید موضع قویتری نسبت به حمایت سپاه پاسداران از تروریسم داشته باشد نباید  گذشت. برای اروپایی ها  زمان آن  فرا رسیده است که آنها در برابر تجاوزات آشکار سپاه پاسداران دست به عمل بزنند . کشورهای اروپایی و جامعه بزرگتر بین المللی باید به  عملیات نیروی قدس توجه کنند و پاسخ مناسب آن را بدهند.