بعد از لیست گذاری سپاه پاسداران زمان نامگذاری تروریستی وزارت اطلاعات است

اندازه متن
Aa Aa

  1. اینستاگرام: بسته شدن حساب سرکردگان سپاه مربوط به تروریست خوانده شدن آنهاست

  2. کن بلک ول: بعد از لیست گذاری سپاه پاسداران زمان نامگذاری تروریستی وزارت اطلاعات است
  3. رویترز: صادرات نفت ایران به پائین‌ترین حد خود در سال 2019 رسیده است

کن بلک ول: بعد از لیست گذاری سپاه پاسداران زمان نامگذاری تروریستی وزارت اطلاعات است

کن بلک ول سفیر پیشین آمریکا در کمیسیون حقوق بشر ملل متحد در مقاله یی که  در تاون هال درج شده خواستار نامگداری تروریستی وزارت اطلاعات رژیم شد. وی به نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران اشاره کرد و نوشت:‌ نیروی قدس  از دست نشاندگانش در خارج حمایت می کند، در حالیکه سپاه پاسداران روی سرکوب داخلی متمرکز است. به این دلیل مریم رجوی این اقدام را بسیار دیر توصیف کرد. دونالدترامپ و مایک  پمپئو قول داده اند که فشار علیه رژیم ایران  را تشدید کنند.آنها بایستی اذعان کنند که گام بعدی فشار، نامگذاری (وزارت اطلاعات) رژیم است.

رویترز: صادرات نفت ایران به پائین‌ترین حد خود در سال ۲۰۱۹ رسیده است

آمار نفتکش‌ها و منابع صنعت نفت نشان میدهد صادرات نفت خام ایران در ماه آوریل به پائین ترین سطح خود در سال جاری رسیده است.خبرگزاری رویترز با مخابره این خبر افزود: دو کمپانی که صادرات نفت راکنترل می کنند  گفتند صادرات نفت ایران در ماه جاری بطور متوسط زیر یک میلیون بشکه در روز بوده است… صادرات نفت ایران در ماه مارس حداقل یک میلیون و صدهزار بشکه در روز تخمین زده میشد..

اینستاگرام صفحه انگلیسی خامنه ای را مسدود کرد

اینستاگرام صفحه انگلیسی ولی فقیه ارتجاع را مسدود کرد. باشگاه موسوم به خبرنگاران جوان وابسته به رادیو وتلویزیون رژیم با درج این خبر نوشت: به دنبال مسدودسازی حساب‌های کاربری فرماندهان سپاه پاسداران توسط اینستاگرام، صفحه انگلیسی سایت خامنه ای در اینستاگرام نیز از دسترس خارج شد. پیش از این صفحات   قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران،  جعفری فرمانده کل سپاه و کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در اولین روز عملیاتی شدن تصمیم خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران مسدود شده بود.

اینستاگرام: بسته شدن حساب سرکردگان سپاه مربوط به تروریست خوانده شدن آنهاست

یک سخنگوی اینستاگرام بسته شدن حساب برخی از سرکردگان سپاه پاسداران را تایید کرد

وی گفت: ما تحت محدودیت‌های قوانین تحریم‌های آمریکا عمل می کنیم. با مقامهای دولتی مرتبط همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تعهدات قانونی‌مان، از جمله مربوط به تعیین سپاه  به عنوان سازمان تروریستی خارجی را رعایت کنیم.

اینستاگرام همچنین صفحه پاسدار حسین سلامی جانشین سرکرده کل سپاه پاسداران و  پاسدارکمال هادیانفر سرکرده پلیس راه را  مسدود کرد

سیل در خوزستان

جوانان   ملاشیه با همبستگی بر سیلاب غلبه کردند. پیش از این سیل بند ملاشیه شکسته و سیلاب با شدت به سمت مزارع و خانه‌های مردم در حال پیشروی بود.

بدنبال بی عملی نهادهای حکومتی برای کمک رسانی به مردم سیل زده، جوانان شادگان به کمک سیل زدگان روستای رگبه  درمنطقه صراخیه شتافتند

حضور مزدوران حزب الشیطان لبنان در مناطق سیلزده برای سرکوب

پس از مزدوران حشد الشعبی و النجبا و لشکر موسوم به فاطمیون از مزدوران نیروی تروریستی قدس درمناطق سیلزده، امروز نماینده حزب الله در قم از حضور مزدوران حزب الله در مناطق سیلزده خبر داد. شیخ معین دقیق نماینده حزب‌الله لبنان در قم گفت: حسن نصرالله از ما خواست که از جوانان لبنانی برای حضور در مناطق سیل‌زده ایران دعوت کنیم. اين مزدور رژيم افزود: هم‌اکنون تعداد قابل‌توجهی از جوانان لبنانی در مناطق سیل‌زده حضور دارند و برخی دیگر در حال عزیمت به مناطق سیل‌زده هستند