به خدمت گرفتن نیروی شبه نظامیان لبنان توسط نیروی تروریستی قدس در سرکوب سیل زدگان

اندازه متن
Aa Aa

به خدمت گرفتن نیروی شبه نظامیان لبنان توسط نیروی تروریستی قدس در سرکوب سیل زدگان

بدنبال حضور مزدوران حشد الشعبی عراق و مزدوران نیروی تروریستی قدس از اتباع افغانستان در مناطق سیلزده، سپاه پاسداران، مزدوران حزب الشیطان لبنان را نیز برای کنترل و سرکوب مردم به کار گرفته است.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس به نقل از نماینده حزب  الشیطان لبنان درقم نوشت: شیخ معین گفت تعداد قابل‌توجهی لبنانی در مناطق سیل‌زده حضور دارند و برخی دیگر در حال عزیمت به مناطق سیل‌زده هستند.

تسنیم ۲۸/۱/۹۸

حضور سرکردگان سپاه و نیروی تروریستی قدس و شبه نظامیان مزدور آنها برای سرکوب و کنترل اوضاع در مناطق سیلزده، خشم و اعتراض هموطنان سیلزده را برانگیخته است.

در پلدختر، اعتراضهاي مردمي عليه حضور مزدوران حشدالشعبي از عراق و مزدوران موسوم به فاطميون و زينبيون كه توسط پاسدار قاسم سليماني از اتباع افغانستان و پاكستان براي سركوب مردم سوريه شكل گرفته بود، ادامه دارد.

شماري از اين مزدوران براي ارعاب و جلوگيري از شورش مردم در داخل شهر مستقر شده اند. اين مزدوران با كمال وقاحت هر كجا كه دستشان برسد امكانات مردم را مورد استفاده خودشان قرار مي‌دهند. بعنوان مثال قايقي را كه از جانب يك هموطن نيكوكار به مبلغ ۲۰ ميليون تومان به اهالي پلدختر هديه شده بود مورد استفاده قرار مي‌دهند.آنها در ساخت و ساز نيروهاي مردمي هم مداخله نموده و به امر و نهي‌هاي احمقانه مي‌پردازند كه همه جا توسط اهالي و جوانان غيور شهر مسخره و كنار زده مي‌شود.

همزمان عناصر و مزدوران رژيم بي وقفه به گرفتن عکس وفيلم يادگاري مشغول هستند. بعنوان مثال در حاليكه زني مشغول شست و شوي موکت گل گرفته خانه سيلزده بود، نفرات رژيم سر رسيده و با ژست كمك كردن عكس و فيلم ميگيرند و سپس به سرعت براي تكرار همين صحنه به خانه هاي ديگر ميروند.