مشهد: تجمع اعتراضی غارت شدگان پدیده در مقابل استانداری

اندازه متن
Aa Aa
  1. مایک پمپئو:‌ما ماکزیمیم فشار برای تغییر رفتار به رژیم وارد می کنیم

  2. مشهد: تجمع اعتراضی غارت شدگان پدیده
  3. آغاز دوباره بارش باران و سیل در شهرهای خوزستان

مایک پمپئو:‌ما ماکزیمیم فشار برای تغییر رفتار به رژیم وارد می کنیم

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: ما ماکزیمم فشار را برای تغییر ماهیت رفتار رژیم ایران وارد می کنیم، تا که اطمینان پیدا کنیم که این رژیم به مانند یک کشور معمولی رفتار کند و تروریسم را به سراسر جهان گسترش ندهد.

مشهد: تجمع اعتراضی غارت شدگان پدیده در مقابل استانداری

صبح امروز جمعی از غارت شدگان پدیده در مقابل استانداری رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند

شعار

آغاز دوباره  باران و سیل در شهرهای خوزستان

بارش باران  شدید در شهرهای مختلف خوزستان امروز پنجشنبه شروع شده است. بر اثر بارش باران روستای نبی اکرم به زیر آب رفت: سیلاب به سمت شادگان جاری است. چند روستای شادگان تخلیه شده است. وضعیت سیلاب در شهرستان کارون، سوسنگرد، حمیدیه و شادگان بحرانی است.

خیابان باغ شیخ در اهواز روز چهارشنبه بر اثر جاری شدن سیل و بالا آمدن فاضلاب مشکلاتی برای مردم بوجود اورد. همچنین سیلاب در جاده دارخوین- شادگان. پیشروی داشت

خسارت سیل به ۱۰ هزار پل

گرداننده سازمان راهداری رژیم اعتراف کرد که در سیل اخیر نزدیک به ۱۰ هزار پل و حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ کیلومتر از شبکه راه کشور آسیب جدی دیده‌اند. شعبان خاوری  گفت برخی از پل‌ها از جمله پل‌های ساخته شده بر رودخانه کشکان که حجم آب در اطراف آنها بسیار بالا بود تخریب شدند.

مدیرکل دفتر ابنیه فنی راه‌های سازمان راهداری با بیان اینکه حدود ۱۴ تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ کیلومتر از شبکه راه کشور آسیب جدی دیده است، گفت: از مهم‌ترین محورهای آسیب دیده مسیر خرم آباد – پل دختر است.

کمک کارگران هپکو به سیل زدگان پلدختر

جمعی از کارگران ‎هپکو برای امدادرسانی به مناطق سیلزده به پلدختر رفتند تا تعمیرات ماشین های سنگین و لوازم منازل و پمپ هایی تخلیه گل و لای سیلزدگان را انجام دهند. آنها در قالب تیم‌های ۳۰نفره امدادرسانی می‌کنند. قبلا نیز کارگران شریف ‎هپکو برای  کمک به زلزله زدگان به سرپل ذهاب رفته بودند.

مشاور وزیر علوم رژیم: ایران در میان کشورهای در حال توسعه رتبه اول فرار مغزها را دارد

محمدجواد رسایی مشاور وزیر علوم کابینه آخوند روحانی اعتراف کرد: ایران در میان کشورهای در حال توسعه رتبه اول فرار مغزها را دارد. وی که در جمع کارگزاران رژیم سخنرانی می کرد افزود: خسارت فرار مغزها در سال معادل ۶۰میلیارد دلار است. رسایی به اعتراض جوانان به دلیل بیکاری اعتراض کرد و گفت: ما تعداد زیادی فارغ‌التحصیل داریم و برخی از آن‌ها دچار ناراحتی هستند و از ما انتظار دارند زمینه فعالیت آن‌ها را فراهم کنیم

توقف خرید نفت از ایران توسط شماری از پالایشگاه‌های آسیایی

به گزارش خبرگزاری بلومبرگ در آستانه بازبینی معافیت تحریم‌های نفتی آمریکا علیه رژیم ایران، برخی پالایشگاه‌های چین، ژاپن و کره جنوبی سفارش خرید نفت از ایران را متوقف کرده‌اند. بنا به این گزارش حداقل پنج پالایشگاه آسیایی سفارش جدیدی برای خرید نفت ایران نداده‌اند.  هفته گذشته صادرات نفت ایران به زیر یک میلیون بشکه در روز سقوط کرد.