واشینگتن- استروان استیونسون-لیست گذاری تروریستی سپاه قدمی در جهت صلح جهانی

اندازه متن
Aa Aa

واشینگتن- استروان استیونسون-لیست گذاری تروریستی سپاه قدمی در جهت صلح جهانی

استراون استيونسون: ليست گذاري تروريستي سپاه پاسداران قدمي در جهت صلح و آرامش خاورميانه و جهان  است، سياست مماشات اروپايي با فاشيسم مذهبي باید خاتمه یابد

وزارت اطلاعات رژیم آخوندها مشابه سپاه پاسداران درسرکوب و صدور تروريسم دست دارد.

واشینگتن ـ مقابل وزارت خارجه آمریکا

فراخوان به لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات آخوندی

 به دنبال لیست گذاری سپاه پاسداران فاشیسم مذهبی

واشينگتن ـ مقابل وزارت خارجه آمريكا

ايرانيان آزاده و اشرف نشانها  در مقابل وزارت خارجه امريكا، ضمن حمايت از ليست گذاري تروريستي سپاه پاسداران، خواستار قرار دادن وزارت بدنام اطلاعات رژيم در ليست تروريستي شدند.

در اين تجمع ، استراون استيونسون رئيس كارزار بين المللي براي آزادي ايران  پيرامون ليست گذاري تروريستي سپاه پاسداران سخنرانی کرد و  این نامگذاری را  قدمي در جهت تامين صلح و آرامش خاورميانه و جهان دانست.

وي با اشاره به نقش سپاه خامنه اي  در سركوب قيام مردم ايران براي آزادي، خواستار حمايت از قيام و مقاومت مردم ايران شد و بر ضرورت پايان دادن به سياست مماشات كشورهاي اروپايي با فاشيسم مذهبي حاكم بر ايران تاكيد كرد.

استیونسون گفت وزارت اطلاعات رژیم آخوندها نیز مشابه سپاه پاسداران بوده و هردوي اين ارگانها نقش مشتركي در جنايات عليه مردم ايران و به ويژه در صدور تروريسم در كشورهاي ديگر دارند.

در این گردهمايي همچنين پهلوان مسلم اسكندر فيلابي و شماري از اشرف نشانها  سخنانی ایراد کردند.

آكسيون درمقابل وزارت خارجه آمريكا ـ ۱۹ آوريل ۲۰۱۹

همچنین

استراون استیونسون هماهنگ‌کننده کارزار برای تغییر در ایران روز پنجشنبه ۲۹فروردین ۹۸در مصاحبه با شبکه تلویزیون اینترنتی فریدوم ویس درباره کانون‌های شورشی گفت: تغییر رژیم ایران چیزی است که ما فعالآنه به‌دنبال آن هستیم و تنها سازمان موجود شورای ملی مقاومت است که قادر است به‌طور مؤثری این را محقق کند. آنها واحدهای اپوزیسیون زیادی دارند که به‌صورت زیرزمینی در داخل ایران فعال هستند. اگر دستگیر شوند مطمئناً با شکنجه و اعدام روبه‌رو خواهند شد. لذا شما یک ارتش عظیم از فعالآن را در ایران به‌صورت زیرزمینی دارید. این برای من نقطهٔ تغییر است. این نقطه‌ای است که دیکتاتوری‌ را در هم می‌شکند.

استراون استیونسون در پاسخ به سؤالی درباره این‌که رژیم ایران عراقیان را برای کمک به سیل‌زدگان وارد کرده است گفت: ولی این افراد در واقع در حالی وارد ایران می‌شوند که بیل به‌دست ندارند بلکه سلاح به‌دست دارند. و آنها تقریباً مثل متجاوزین خارجی در آنجا هستند که مردم معمولی در دهکده‌ها و شهرها که بدجوری بواسطهٔ سیل آسیب دیده‌اند، به‌شدت از آن منزجر هستند. این افراد با سلاح می‌آیند تا رژیم را تقویت کنند. تا مردم را سرکوب کنند. تا مانع تظاهرات توسط آنها شوند. رژیم می‌داند که حالا با یک انقلاب احتمالی روبه‌روست که دیکتاتوری بیرحمش را سرنگون خواهد کرد. لذا آنها مزدوران خارجی می‌آورند تا مردم خودشان را سرکوب کند. این بواقع امر قابل دوامی نیست. فکر می‌کنم موجب استارت انقلاب شود که پایان یکی از واقعاً شیطانی‌ترین رژیم‌ها را در جهان محقق کند.