واشینگتن-تظاهرات ایرانیان و فراخوان به لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات رژیم

اندازه متن
Aa Aa

واشینگتن-تظاهرات ایرانیان و فراخوان به لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات رژیم

واشینگتن ـ مقابل وزارت خارجه آمریکا

فراخوان به لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات آخوندی

 به دنبال لیست گذاری سپاه پاسداران فاشیسم مذهبی

واشينگتن ـ مقابل وزارت خارجه آمريكا

ايرانيان آزاده و اشرف نشانها  در مقابل وزارت خارجه امريكا، ضمن حمايت از ليست گذاري تروريستي سپاه پاسداران، خواستار قرار دادن وزارت بدنام اطلاعات رژيم در ليست تروريستي شدند.

استراون استيونسون: ليست گذاري تروريستي سپاه پاسداران قدمي در جهت صلح و آرامش خاورميانه و جهان  است، سياست مماشات اروپايي با فاشيسم مذهبي باید خاتمه یابد

وزارت اطلاعات رژیم آخوندها مشابه سپاه پاسداران درسرکوب و صدور تروريسم دست دارد.

در اين تجمع ، استراون استيونسون رئيس كارزار بين المللي براي آزادي ايران  پيرامون ليست گذاري تروريستي سپاه پاسداران سخنرانی کرد و  این نام گذاری را  قدمي در جهت تامين صلح و آرامش خاورميانه و جهان دانست.

وي با اشاره به نقش سپاه خامنه اي  در سركوب قيام مردم ايران براي آزادي، خواستار حمايت از قيام و مقاومت مردم ايران شد و بر ضرورت پايان دادن به سياست مماشات كشورهاي اروپايي با فاشيسم مذهبي حاكم بر ايران تاكيد كرد.

استیونسون گفت وزارت اطلاعات رژیم آخوندها نیز مشابه سپاه پاسداران بوده و هردوي اين ارگان ها نقش مشتركي در جنايات عليه مردم ايران و به ويژه در صدور تروريسم در كشورهاي ديگر دارند.

در این گردهمايي همچنين پهلوان مسلم اسكندر فيلابي و شماري از اشرف نشانها  سخنانی ایراد کردند.

آكسيون درمقابل وزارت خارجه آمريكا ـ ۱۹ آوريل ۲۰۱۹

همچنین

ایرانیان آزاده و شریف در کشورهای مختلف جهان در همبستگی با قیام و کانون های شورشی و حمایت از مقاومت ایران و همدردی با هموطنان سیل زده تظاهرات کردند و رژیم دیکتاتور و تروریستی را محکوم کردند و از لیست گذاری سپاه پاسداران استقبال کردند و از آمریکا و اتحادیه اروپا خواهان لیست گذاری وزارت اطلاعات و سایر مهره های رژیم شدند.