برای دستیابی فشار حداکثری باید  لیست‌گذاری به همه سپاه‌ پاسداران گسترش یابد

اندازه متن
Aa Aa

 سپاه پاسداران مدت‌ها است که به‌عنوان ابزار اصلی سرکوب داخلی و تروریسم منطقه‌ای در خدمت ولی فقیه بوده.

نگاهی به رسانه جهان – ۰۲ ۰۲ ۱۳۹۸

۱. وبسایت «اینترنشنال پالسی دایجست»:برای دستیابی به سیاست «فشار حداکثری»، باید  لیست‌گذاری به شاخه‌های بیشماری از سپاه‌ پاسداران گسترش پیدا کند. سپاه پاسداران مدت‌ها است که به‌عنوان ابزار اصلی سرکوب داخلی و تروریسم منطقه‌ای در خدمت ولی فقیه بوده. اگر چه این نامگذاری یک دهه است که به تاخیر افتاده.

۲. مجله تایم:  مایک پمپئو، از ده روز دیگر، واشنگتن هیچ معافیت جدیدی برای خرید نفت خام یا میعانات گازی از رژیم ایران به کسی اعطا نمیکند.

۳. روزنامه الشرق الاوسط: نیروهای امنیتی عراق یک آخوند ایرانی را که مظنون به حمل مواد مخدر بود، موقع عبور از مرز شلمچه، بازداشت کردند.

۴. روزنامه پاکستانی اکسپرس تریبیون: عاملین کشتار اورماره، در ایران آموزش دیده‌اند، پاکستان روز شنبه در پی این حمله تروریستی، اعتراض شدید خود را علیه رژیم ایران نشان داد.

روزنامه واشنگتن پست:

۵. روزنامه واشنگتن پست: بمب گذاران انتحاری، روز یکشنبه عید پاک، به کلیساها و هتل‌های سریلانکا حمله کردند و بیش از ۲۹۰ نفر از مسیحیان و خارجی‌ها را در یک حمله هماهنگ، مورد هدف قرار دادند.مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، طی پیامی، ضمن ابراز انزجار از این عمل تروریستی ،این عمل شنیع را محکوم کرد.

۶. روزنامه فایننشال تایمز: زلنسکی، کمدین مشهور اوکراین، برنده انتخابات ریاست جمهوری شد.

۷. روزنامه عرب نیوز: نقش کلیدی زنان در تظاهرات سودان که عمر البشیر را سرنگون کرد.

۸. روزنامه ایندیپندنت: هزاران معترض طی هفته‌های گذشته تظاهراتی در سراسر لندن برگزار کردند، و توجه بین‌المللی را به بحران آب و هوایی جلب کردند.

۹. وبگاه خبری بلومبرگ: کره جنوبی اولین سالگرد اجلاس دو کره را بدون کره شمالی برگزار می‌کند .

۱۰. نشریه ساینس روباتیک: ماشین‌های ساخته شده از (DNA) نشانه‌هایی از حیات را نشان می‌دهند، و می‌توانند غذا بخورند و رشد کنند.

مطالب مرتبط:

مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، طی پیامی، ضمن ابراز انزجار از این عمل تروریستی این عمل شنیع را محکوم کرد

بازتاب بین‌المللی پایان معافیت از تحریم‌های نفتی رژیم ایران/ فاکس نیوز – مایک پمپئو گفت: هدف محروم کردن این رژیم یاغی از سرمایه‌هایی که چند دهه است برای بی‌ثبات کردن خاورمیانه استفاده کرده است