مریم رجوی-تحریم نفتی و تسلیحاتی رژیم ضدبشری خواست مردم و مقاومت ایران بود

اندازه متن
Aa Aa

مریم رجوی-تحریم نفتی و تسلیحاتی رژیم ضدبشری خواست مردم و مقاومت ایران بود

خانم رجوي:  تحريم نفتي و تسليحاتي رژيم ضد بشري و ضد ايراني از چهاردهه پيش خواست مردم و مقاومت ايران بوده است. نفت سرمايه ملي است كه بايد در خدمت رفاه و پيشرفت مردم و آبادي ايران قرار گيرد. اما آخوندها پول آنرا يا چپاول و يا صرف سركوب مردم و صدور تروريسم و جنگ افروزي ميكنند.

در پي لغو معافيت‌هاي نفتي كه درآمد آن به جيب رژيم آخوندي مي‌ريخت، خانم رجوي بار ديگر خاطرنشان كرد:  تحريم نفتي و تسليحاتي رژيم ضد بشري و ضد ايراني از چهاردهه پيش خواست مردم و مقاومت ايران بوده است.

نفت سرمايه ملي است كه بايد در خدمت رفاه و پيشرفت مردم و آبادي ايران قرار گيرد. اما آخوندها پول آنرا يا چپاول و يا صرف سركوب مردم و صدور تروريسم و جنگ افروزي ميكنند.

خانم رجوي افزود : تحريم نفتي وليست گذاري سپاه پاسداران بايد با يك سلسله اقدامات ديگر از جمله برسميت شناختن حق مردم و مقاومت براي سرنگوني فاشيسم ديني، نامگذاري ساير ارگانهاي سركوب و صدور تروريزم و اخراج مزدوران اطلاعات و سپاه از آمريكا و اروپا تكميل شود. اقدامات ضروري، همچنين بايد شامل ارجاع پرونده نقض حقوق بشر و قتل عام زندانيان سياسي به شوراي امنيت ملل متحد، تعيين هيات بين المللي براي ديدار با زندانيان سياسي در ايران، اخراج رژيم آخوندي از ملل متحد و به رسميت شناختن نمايندگي مقاومت و اخراج عملي رژيم و نيروهايش از كشورهاي منطقه شود.

کنفرانس پمپئو ۲۲آوریل ۲۰۱۹

رویترز به نقل از بیانیه کاخ سفید:پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه تصمیم گرفت تا تمامی معافیتهای اقتصادی را که برای هشت کشور صادر شده بود خاتمه بدهد و در عین حال به بازار نفت جهانی اطمینان داد که نفت لازم تامین باشد.

وزير خارجه آمريكا : از هفته آينده هرگونه معافيت خريد نفت از رژيم ايران منتفي است.

هيچ يك از ۸ كشوري كه معاف بودند ديگر مجاز به خريد نفت از اين رژيم نيستند.

فروش نفت رژيم بايد به صفر برسد

گزارش واشینگتن پست در آستان اعلام پایان معافیتهای تحریمی :  آمریکا می گوید رژیم ایران حامی اصلی تروریسم است . در سال ۹۷ چند نقشه رژیم ایران برای ترور مخالفان سیاسی در اروپا کشف و منجر به اقدام دیپلماتیک از سوی کشورهای اروپایی شد.