وحشت سران رژیم از فوران خشم مردم از اوضاع بحرانی مناطق سیل زده

اندازه متن
Aa Aa

وحشت سران رژیم از فوران خشم مردم از اوضاع بحرانی مناطق سیل زده

بحرانهای کمرشکن اقتصادی اجتماعی، منطقه‌یی و بین‌المللی چنان رژیم را در فشار همه‌جانبه گذاشته که دیگر امیددرمانی و دروغ‌ درمانیهای رژیم حتی برای چند ساعت هم مسأله‌ای ‌برایش حل نمی‌کند. به‌خصوص در شرایطی که راه نفس اقتصادیش یعنی فروش نفت بسته شده و بعد از در لیست رفتن سپاه، سرکرده‌اش هم در پوشش تمایل به کار فرهنگی جا‌زده، این بحرانها به‌صورتهای مختلف در درون خود نظام می‌ریزد. مجلس ارتجاع یکی از عرصه‌هایی است که بازتاب این بحرانها در آن به‌صورت اعتراف به اوضاع انفجاری جامعه و ابراز وحشت از پیامدهای آن دیده می‌شود:

اميني، مجلس ارتجاع ۳ ارديبهشت ۹۸

صداي مردم را بشنويد و توجه بفرمائيد مردم از نظر معيشت واقعا در مضيقه هستند گراني و تورم افسارگسيخته است فشار بر مردم زياد هست .

پاپي‌زاده، مجلس ارتجاع ۳ ارديبهشت ۹۸

جناب اقاي رئيس جمهور تعجب ميکنم چطور هنوز متوجه نشديد که خوزستان در شرايط بحراني و خاص بسر ميبرد قوانين و تصميمات فعلي کشور براي مديريت در شرايط عادي پيش بيني شده است در حاليکه ما الان در خوزستان در شرايط بحراني بسر ميبريم . اي کاش به جاي بازديد هاي هوايي و با هواپيما و بالگرد در بين مردم زجر ديده که دار و ندار خود را از دست دادند حضور مي يافتيد و يا يک روز در خوزستان گرم و شرجي در زير چادر و در بين گنداب حاصل از سيلاب زندگي ميکرديد تا متوجه عمق مشکلات مردم خوزستان ميشديد.  شايد تا دو هفته ديگر سيل از خوزستان خارج شود اما فراموش نکنيد که مشکلات اصلي منطقه پس از سيل بوجود خواهد آمد و در آينده اي نزديک با شيوع انواع بيماري هاي عفوني و گوارشي هجوم انواع جانوران موذي مانند مار و عقرب به مناطق مسکوني ، تخريب منازل مسکوني، مدارس و مراکز خدمات عمومي شرايط بسيار خطرناکي براي مردم خوزستان بوجود خواهد آمد .

خبرگزاري مجلس ـ ۳ ارديبهشت ۹۸