کارنامه سیاه آخوند طائب – برنامه آنلاین

اندازه متن
Aa Aa

نظری به فضای مجازی – کارنامه سیاه آخوند طائب

گزیده ای از نظرات و توئیت های هموطنان در شبکه اجتماعی توئیتر

درشروع نگاهی داریم به کارنامه سیاه اخوند جنایتکار طائب ، وضعیت هموطنان سیل زده، بحران اجتماعی در ایران و هراس رژیم از واقعیتهای پیش رو. بعد از انتصاب مجدد آخوند طائب، راجع به کارنامه سیاه اون صحبت کردیم و حالا کاربران فضای مجازی بخش دیگه ای از پرونده این آخوند جنایتکار رو باز کردن.

اعتراف مهدی خزعلی راجع به طراحی قتل ۳ کشیش مسیحی و سناریو سازی توسط #وزارت_اطلاعات_تروریست که #حسین_طائب اصلی ترین طراح آن بود : «ببینید یکی از این باندهای وحشتناکی که وجود داره، سه تا دخترند که طعمه می‌شوند توسط مقامهای امنیتی، برای این‌که ببینند دوتا کشیش مسیحی آیا تبلیغ مسیحیت می‌کنند یا نه.

خوب به داخل خانه این دو کشیش می‌روند، و بعد با مابقی قضیه، مواجه می‌شوند با این‌که برابر دیده چشم این سه دختر، آن کشیش‌ها کشته می‌شوند، قطعه قطعه می‌شوند و داخل یخچال می‌روند. بعد از آن از اینها می‌خواهند مصاحبه کنند که ما از طرف سازمان مجاهدین خلق مأموریت داشتیم این کشیش‌ها را بکشیم.

اعدام

خوب ناچار می‌شوند برای آزادیشون این مصاحبه را هم بکنند، و بهشون قول می‌دهند (اگر) این مصاحبه را بکنید آزاد می‌شوید. بعد از آن دیدند اگر آزاد کنیم می‌روند بیرون میگن آقا اینها همش سناریو بوده. حکم اعدام این سه تا طعمه‌یی که خودشون امنیت داده بودند را می‌دهند و بنا میشه اینها را اعدام بکنند »

#حسین_طائب ، رئیس جدید اطلاعات سپاه، از ۲۳ فروردین ۹۰ به دلیل نقض گسترده و شدید حقوق شهروندان ایرانی تحت تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفت. طبق این تحریم ها از ورود او به کلیه کشورهای اتحادیه اروپا جلوگیری میشود و دارایی هایش در اروپا توقیف است

موضوع دیگه وضعیت مناطق سیل زده است که هرچند رژیم میخواد به فراموشی سپرده بشه اما از لابلای دروغها و تبلیغاتش حقیقت راه خودش رو باز میکنه. بعد از گذشت نزدیک به ۴۰ روز از سیلاب ویرانگر خوزستان مردم روستای بیت حمدان ثلجه در چادر و در بدترین وضعیت بهداشتی و معیشتی بر روی تپه‌های شهرستان حمیدیه زندگی می‌کنند.

کلیپی از خرم آباد منتشر شده که بی کفایتی و بی عملی مقامات و ارگانهای حکومتی رو نشون میده، ۵۰ روز پس از سیل. هنوز حتی مسیر تردد مردم بازسازی نشده است. ا زمناطق سیل زده میریم مناطق دیگه ایران و تاثیر بحران های اجتماعی و اقتصادی روی اقشار مختلف

شرایط دردناک اقتصادی مردم؛ یک عدد گلابی ۸/۵۰۰ تومان

کرمان، ٣١ اردیبهشت – با فساد و سوء مدیریت جمهوری اسلامی مردم ایران روز بە روز فقیرتر میشوند. آگهی فروش کلیه روی دیوار بیمارستان رازی اهواز. ۳۱ اردیبهشت۹۸. شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران: از ساعت ٢۴ امشب قیمت عرضه گاز طبیعی فشرده شده (سی‌ان‌جی) از ۶٠٠ تومان برای هر کیلوگرم گاز به ۶۵۶.٨ تومان افزایش می‌یابد

شخم زدن مزرعه سیر این بار در روستای ایران آباد. به دنبال شخم زدن و از بین بردن مزرعه سیر در روستای حاجیلو بخش اصلاندوز، این بار یک کشاورز اهل روستای ایران آباد نیز در اعتراض به قیمت پایین سیر و عدم خرید تضمینی آن اقدام به شخم زدن مزرعه سیر خود کرد.

وضعیت به قدری فاجعه بار هست که خود رژيم هم به اون اعتراف میکنه. کلیپی هست از اعتراف اعضای مجلس به وضعیت فاجعه بار معیشتی مردم و فساد و بن بست فراگیر در نظام ولایت. البته نباید فراموش کرد که این اعترافها دلسوزی برای مردم نیست، ‌بله صرفا اشک تمساح ریختن هایی هست از ترس سرنگونی نظام. نمونه دیگه اش رو در حرفهای محسن هاشمی رئيس شورای قلابی شهر تهران می بینیم

همون طور که قبلا هم خامنه‌ای بارها نسبت به گسلهای اجتماعی که میتونه به یکباره تبدیل به زلزله اجتماعی بشه، هشدار داده بود.بنای فرسوده رژیم روی چنین گسلهای خطرناکی بنا شده و از بیرون هم با شدیدترین تحریمها و انزوای شدید جهانی، زیر ضربه .

مطالب مرتبط

بازتاب حمله به سفارت آمریکا – برنامه آنلاین

حسین طائب کیست؟