کشمکشهای درونی رژیم در گرداب بحرانها و نگرانی از فوران خشم مردم

اندازه متن
Aa Aa

 بالاگرفتن کشمکشهای درونی رژیم در گرداب بحرانها  و ترس و نگرانی از فوران خشم مردم به ستوه آمده علیه نظام

جلسه روز دوشنبه مجلس ارتجاع شاهد بالاگرفتن کشمکشهای درونی رژیم در گرداب بحرانها  و ترس و نگرانی از فوران خشم مردم به ستوه آمده علیه نظام بود.

ابراهیمی، مجلس ارتجاع ۳۰ اردیبهشت ۹۸

این روزها ایامی بس سرنوشت‌ساز و خطیر و آزمونی ماندگار برای مردم و مخصوصاً مسئولان خواهد بود هر گونه غفلت امروز، فردای زیانباری را برای کشور و نسل آینده رقم خواهد زد پس باید به جای تندروی و ایجاد فضای هیجانی فضای همدلی و تعامل را بر جامعه حاکم کنیم و اگر می‌خواهیم گرفتار چرخش بطرف دشمن نشویم باید نسبت به مردم نرمش نشان دهیم در صورت ادامه روند فعلی و عدم برنامه‌ریزی برای افزایش قدرت خرید اقشار متوسط و ضعیف فاصله طبقاتی از قبل بیشتر شده و زمینه بروز نارضایتی، اعتراض مردمی و حتی آشوبهای ناشی از ناتوانی در تأمین معیشت را به‌دنبال خواهد داشت

ساعدی، مجلس ارتجاع ۳۰ اردیبهشت ۹۸

ریاست محترم جمهور تا کی وعده‌های بی‌عمل تا کی بی‌تفاوتی؟ تا کی بی‌تدبیری؟  کجاست وام های بلا عوض و کم بهره سیل‌زده‌ها؟ کجاست وعده پرداخت خسارتهای کشاورزان و دامداران آسیب دیده از سیل؟ مردم روستاهای شاکریه، [اسامی چند روستا] و کل مسیر الله اکبر دشت آزادگان در هوای گرم بیش از ۵۰درجه و روزه‌دار هنوز در زیر چادر و روی سیل بندها و زیر درختان جنگلها و در معرض جانوران و حشرات به سختی زندگی می‌کنند و در اوج بلاتکلیفی کامل به‌سر می‌برند….

چنارانی، مجلس ارتجاع ۳۰ اردیبهشت ۹۸

یکی از کم ارزش ترین پول‌های دنیا را چه کشوری دارد؟ دارای بزرگترین ذخایر معادن معدن فیروزه جهان، دومین منابع گاز جهان، سومین منابع نفت جهان؟  این کشور صاحب یکی از کم ارزش ترین پول‌های دنیاست کشوری که چهل درصد از مردمش تقریباً زیر خط فقر زندگی میکنند و محروم از حداقلها هستند.

چه کشور آشنایی ست این کشور افسوس واضح است که کشور در کمند بحرانها گرفتار شده