سخنگوی مجاهدین: خلیفه ارتجاع با اطمینان از اینکه آمریکا جنگ نمی‌خواهد، چموشی و لگدپرانی می‌کند

اندازه متن
Aa Aa

سخنگوی مجاهدین-خلیفه ارتجاع با اطمینان از اینکه آمریکا جنگ نمی‌خواهد، چموشی و لگدپرانی می‌کند

بادكنك مذاكرات نخست وزير ژاپن در تهران با دو انفجار ديگر در درياي عمان توسط سپاه پاسداران، باصدای بلند ترکید.

خامنه اي در يك سناريوي آخوندي همزمان با گفتگو با شينزوآبه،  بار ديگر براي قدرتنمايي و افزايش قيمت نفت، انفجار در دو نفتكش در درياي عمان OMAN را ترتيب داد

آسوشيتدپرس ۱۳ژوئن گزارش داد: حادثه در زمانی است که رسانه های رژيم ايران بدون اشاره به هیچ مدرکی ادعا کردند انفجاری در این منطقه صورت گرفته است که نفتکش ها را هدف قرار داده است.

خبرگزاري حکومتی ایسنا گزارش داد : آتش سوزي در «نفتكش هاي مرتبط با ژاپن همزمان با ديدار نخست وزير آن كشور» در آبهاي خليج عمان . يك نفتكش نروژي و ديگري متعلق به سنگاپور بود كه از عربستان و قطر براي ژاپن نفت ميبردند.

در همین حال ، جواد ظريف وزير خارجه آخوندها نوشت: مشکوک بودن برای گزارش حمله به تانکرهای مرتبط با ژاپن کفایت نمی‌کند مجمع گفتگوی منطقه ای پیشنهادی ایران، ضروری است!

سخنگوي مجاهدين گفت: پخش پر آب و تاب خبرها، همراه با ابراز نگراني و حاشا كردن غليظ، عملكرد همزمان سپاه پاسداران  و وزارتخارجه آخوندها، دو روي سكه سياه ولايت است. خليفة ارتجاع با اطمينان از اينكه آمريكا جنگ نميخواهد، چموشي و لگدپراني ميكند.

-دك و دنده اين رژيم را بايد درب و داغان كرد، با كمتر از اين چيزي حل نميشود.  ژاپن هم آب در هاون نظام مي كوبد!

-حقوق بشر و حق حاكميت مردم ايران نبايد لگدمال سم ستوران نظام شود و مورد بي اعتنايي هيچ كشور و دولتي قرار بگيرد

-همة كساني كه در انجام جنايتهاي جنگي توسط رژيم آخوندي خدشه و شبهه و ترديد وارد مي‌كنند، خواسته يا ناخواسته در ميز رژيم بازي ميكنند. يا هم كاسه همين رژيم هستند يا مرعوب شده اند و يا از آخوندها بازي خورده اند. اما مردم ايران با تجربه ۴۰ ساله، دست آخوندها و همريشان نظام را خوانده اند!

-ماستمالي كردن حملات رژيم به كشتي ها تحت هر عنوان، مانند سمبل كردن بمب گذاري و تروريسم در ويلپنت ، همچنين بازي سخيف نسبت دادن به يكي از جناحهاي رژيم بر خلاف تمايل جناح ديگر ، شراكت در جنايت و بازي در شعبده ولايت است.

-ظريف ويترين بيروني ولي فقيه و قاسم سليماني اجراكننده خطوط اوست. ظريف به صراحت گفته است كه در اين رژيم  بدون گزارش به خامنه اي و بر خلاف منويات او، هيچ كاري خودسرانه انجام نميشود.

-رژيم براي بازارگرمي و قدرتنمايي كاذب در برابر شينزو آبه،  آتش سوزي ايجاد كرده و آنرا با آب و تاب به اژدرافكني و جنگ دريايي ارتقا داده، سپس در نقش نجات دهنده ظاهر شده و ميگويد افرادي را به جاسك برده و پذيرايي كرده است.

آنگاه ظريف به صحنه آمده و به كشورهاي منطقه ميگويد به مجمع گفتگوي منطقه اي با رژيم بشتابند…

راستي كه بيش از اين نمي شد آبه و ژاپن را بازي داد .

ژاپني‌ها بايد يك دوره درس مكاسب آخوند شناسي بخوانند تا نخست وزيرشان اينچنين سنگ روي يخ نشود.