ملاقات خامنه‌ای با نخست وزیر ژاپن_آنلاین

اندازه متن
Aa Aa

نظری به فضای مجازی – ملاقات خامنه‌ای با نخست وزیر ژاپن

گزیده ای از نظرات و توئیت های هموطنان در شبکه اجتماعی توئیتر

یکی از خبرهای قابل توجه اینروزها ملاقات خامنه ای با نخست وزیر ژاپن بود. تلویزیون العربیه خبر این ملاقات رو منتشر کرد و از قول سخنگوی دولت ژاپن گفت: سخنگوی دولت ژاپن: دیدار آبه از ایران بخاطر کمک به کاهش تنشها درخاورمیانه است و نه اینکه مشخصا میانجیگری میان تهران و واشنگتن باشدملاقات خامنه‌ای با نخست وزیر ژاپن - برنامه آنلاین

رسانه های حکومتی هم در بازتابهای خودشون یاس و ترس و سرخوردگی رژیم از سفر نخست وزیر ژاپن و پیامدهای اون برای نظام بحران زده آخوندی را آشکار کردند. روزنامه سپاه پاسداران ۲۲خرداد درباره سفر آبه می نویسد: در حالی که ژاپنی‌ها خود اذعان دارند برای میانجی‌گری نیامده‌اند اما برخی می‌خواهند به زور هم که شده آبه را میانجی معرفی کنند!

کیهان خامنه‌ای ۲۲خرداد هم نوشت: رسانه‌های حامی دولت (روحانی) می‌گویند «(آلمان و ژاپن) برای میانجیگری آمده‌اند. نگذاریم دست خالی برگردند». میانجیگری برای چه؟ برای مذاکره. مذاکره بر سر چه؟ آیا قرار است بر سر برد موشک‌های آمریکا مذاکره کنیم یا بر سر برد موشک‌های ایران؟… اگر معنای مذاکره این است که در برجام دیدیم، بله ما مخالفیم. مذاکره با آمریکا در شرایط و مختصات کنونی اگر حماقت نباشد قطعا خیانت است.

روزنامه حکومتی رسالت ۲۲خرداد نیز نوشت: «ماس» و «آبه» که جای خود، بزرگتران آنها هم نه تنها منافع (نظام) هیچ موضوعیتی برایشان ندارد، بلکه منافع خود را در تضاد با منافع ما می‌بینند… گره‌زدن آب و نان و گوشت و محیط‌زیست و شغل جوانان به دستان غرب یا از سر غفلت است یا خیانت.

اینهم از پاسخ خامنه ای به شینزو ابه

اماواقعیت اینه که ولی فقیه به حدی ضعیف هست که توان ریسک مذاکره رو نداره. کما اینکه در پاسخ به. «مذاکره با آمریکا موجب پیشرفت ایران خواهد شد»، ضمن رد پاسخ به این پیام، اعتراف کرد رژیمش حتی توان استفاده از فرصت مذاکره را هم ندارد. او گفت: «رئیس جمهور آمریکا بعد از بازگشت از ژاپن، بلافاصله تحریم صنایع پتروشیمی ایران را اعلام کرد، آیا این پیام صداقت است؟ این تجربه ما است و جناب آقای آبه بدانید که ما این تجربه را تکرار نمی‌کنیم!»ملاقات خامنه‌ای با نخست وزیر ژاپن - برنامه آنلاین

از جامعه بین الملی به داخل ایران میریم و خبرهای اجتماعی و سیاسی. دیروز مراسم خاکسپاری زندانی سیاسی علیرضا شیرمحمدعلی که توسط مزدوران رژیم در داخل ایران به قتل رسید برگزار شد. ۲۲خرداد – مراسم خاکسپاری زندانی سیاسی علیرضا شیرمحمدعلی. او در حالی به خاک سپرده شد که مادر این زندانی تهدید شده‌بود، در صورت اطلاع رسانی و مصاحبه با رسانه‌ها، از دادن پیکر فرزندش به او خودداری خواهند کرد.

کلیپ دیگه ای از این مراسم و گزارش یکی از هموطنان مون. بحث راننده آتش به اختیار اسنپ هم همچنان داغه. عکس جدیدی از این مزدور حکومتی منتشر شده. راننده اسنپ پشت تروریست سلیمانی و غیب پرور. پشت پرده شرکت #اسنپ ‍! مدیرعامل اسنپ محمد رازینی، فرزند علی رازینی، دادستان سابق، رییس اسبق دادگستری تهران، معاون اسبق قوه قضاییه،رییس کنونی شعبه دیوان عالی کشور و از عوامل اصلی کشتار ۶۷است.

همه اقوام و‌ منسوبان علی رازینی در دستگاه امنیتی، قضایی و سپاه، بازجو و مسئولند. نگاهی هم داریم به خبرهایی از بحرانهای مختلفی که با توجه به گرمای هوا مردم با اون روبه روهستند هم منتشر شده. بخشی از اراضی روستای مال شهاب شهرستان دیلم واقع در استان بوشهر دچار آتش‌سوزی شد. بعد از چهار ساعت سوختن اراضی، دو دستگاه ماشین آتش نشانی شهرداری دیلم رسید و آتش مهار شد.

شامگاه چهارشنبه ۲۲خرداد ۹۸

#لرستان آتش سوزی مزارع ساری میران آزادبخت. این آتش سوزی باعث سوختن ۷۰ هکتار مزرعه شد! سکوت و بی عملی حکومت هم چنان ادامه دارد… #خرمشهر – ۲۲خرداد. حمله جیرجیرک ها به خوابگاه دانشگاه خرمشهر ! بلایی نیست که از صدقه سر آخوندها ایران از آن در امان مانده باشد!ملاقات خامنه‌ای با نخست وزیر ژاپن - برنامه آنلاین

تهران امروز پنج شنبه ۲۳ خرداد از صبح آب منطقه ۱۰ و ۱۱ شهر تهران اینجوریه. ۲۰۰ گودال پرخطر در تهران. رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران: پایتخت ۲۰۰ گودال پرخطر دارد و برخی از این گودال‌ها در زمین‌هایی ایجاد شده که یا مالک شخصی داشته و یا دولتی هستند برخی نیز مربوط به اموال شهرداری است همچون گود کنار برج میلاد که همیشه در این زمینه هشدارهایی داده شده است.

و یک خبر دردناک دیگه از جنایت دیگه ای از رژیم آخوندی. روز چهارشنبه ۲۲خرداد ۹۸ یک شهروند سوخت بر بنام میلاد شنبه زهی فرزند برکت اهل شهرستان سیب و سوران، روستای پسکوه که ۲۰ روز پیش در اثر تعقیب و گریز ماموران سرکوبگر انتظامی خودروی وی واژگون و در کما بود، فوت کرد. نگاهی داشتیم به مهمترینهای فضای مجازی و درد ورنجها و خشم وفریادهای مردم ایران

مطالب مرتبط

بی‌نتیجه بودن سفر وزیر خارجه آلمان – برنامه آنلاین

نخست وزیر ژاپن در تهران و تشریفات رژیم برای استقبال از او به امید میانجیگری آبه با آمریکا و کم کردن از فشارها