خونی که پایمال نمی‌شود – طنز سیاسی

اندازه متن
Aa Aa

مطالب طنز – خونی که پایمال نمی‌شود

نگاهی به یک نکته طنز

امروز یک طنز تلخ براتون دارم. به تلخی ریختن خون یک جوان ۲۱ ساله، یک زندانی سیاسی در زندان. بله دارم از قتل علیرضا شیرمحمدعلی زندانی سیاسی در زندان فشافویه در حومة تهران که هفتة گذشته اتفاق افتاد حرف می‌زنم. این جوان که گویا به اتهام توهین به خامنه‌ای زندانی و در دادگاه محکوم به ۵ سال حبس شده بود، توسط دو تن از عوامل رژیم در زندان کاردی شد و مظلومانه به شهادت رسید.خونی که پایمال نمی‌شود – طنز سیاسی

سردمداران رژیم ضدبشری اول می‌خواستند این جنایت رو ناشی از نزاع بین زندانیان که توسط دو زندانی شرور متهم به قتل صورت گرفته، جلوه بدن و روی این خون سرخ و جوشان یه قلپ آب هم بخورن و تمام! اما این خون جوان و جوشان به دلیل خشم و اعتراض اجتماعی و به دلیل این که حتی در سطح بین‌المللی هم مورد اعتراض و محکومیت قرار گرفت، حالا گلوگیرشون شده و جانیان حاکم بازی مسخرة کی بود کی بود؟ من نبودم! راه انداختند.

بعد از یک هفته، وقتی کار بالا گرفت و حتی موضوع در مجلس ارتجاع هم مطرح شد، آخوند جلاد رئیسی سر دژخیم قضاییه خامنه‌ای باصطلاح دستور رسیدگی داده و در جواب این دستور، سازمان زندانها خواسته با یک اطلاعیه دو سه سطری و سر هم کردن یک داستان سخیف سر و ته ماجرا رو هم بیاره. به خبر دیشب تلویزیون رژیم گوش کنید: سازمان زندانها هم امروز در اطلاعیه ای ماجرای قتل را تشریح کرد و به شایعات!! پاسخ داد.

این سازمان ماجرای نگهداری زندانیان امنیتی در کنار سایر مجرمان را رد و اعلام کرده فقط هواخوری این زندانیان یکی بوده که انهم در ساعت مشخص و بصورت مستقل از ان استفاده می شده آنطور که سازمان زندانها می گوید در روز حادثه یعنی ۲۰ خرداد ماموران برای رفع ایراد سیستم فاضلاب بهداشتی محل دو زندانی که یکی از انها به جرم قتل به زندان افتاده بود آنها را به هواخوری هدایت می کنند!!!

توزیع غذا

که همزمان میشود با توزیع غذای زندانیان امنیتی متهمان هم از فرصت سو استفاده می کنند و با ورود به محل نگهداری زندانیان امنیتی در کمتر از دو دقیقه علیرضا شیر محمد علی را مورد ضرب و جرح قرار میدهند در نهایت با انتقال مصدوم به بیمارستان خارج از زندان کاری از دست پزشکان هم برنمی آید و متهم هم فوت می شود!!!خونی که پایمال نمی‌شود – طنز سیاسی

آره، به همین سادگی! این رو مقایسه کنید با هل دادن یک زن بسیجی، توسط یک خانم هموطن در خمام رشت که تقریباً همون روزها بود و لابد یادتون هست که چه قشقرق و الم شنگه‌یی به راه انداختند از مجلس و قوة قضاییه و نیروی انتظامی و چی و چی وارد شدند و اون خانم هموطن رو با ۳ ، ۴ تن از کسانی که همراهش بودند در عرض چند ساعت دستگیر کردند تا به اتهام جنایت شنیع!! هل دادن یک بسیجی مجازات بشن.

اما این سکه یک روی دیگه هم داره و اونم اینه که یه زمانی همین آخوند رئيسی جلاد در یک روز حکم اعدام هزاران تن از جوانان امثال همین علیرضا شیرمحمد رو صادر می‌کرد و دنیا خبردار نمی‌شد، اما حالا با قتل صحنه سازی شده به دست دو زندانی شرور، طوفان می‌شه، رژیم همون رژیمه، جلاد دیروز امروز رئیس دستگاه قضاست

و شکنجه‌گران و بازجوهای دیروز، امروز بر کرسی‌های مجلس و سایر مسندهای حکومتی تکیه زدن و مشغول مکیدن خون مردمند، اما چیزی که تغییر کرده و به کلی هم تغییر کرده، اول شرایط انفجاری اجتماعیه که جلادها و دژخیمها رو مجبور به چنین بازیهای سخیفی می‌کنه، و عامل دیگر شرایط بین‌المللیه که دیگه روی جنایتهای رژیم چشم نمی‌بنده.

مطالب مرتبط

دروغ مصلحتی برای حفظ نظام – طنز سیاسی

موشکاف ۲۸ خرداد- اوضاع عظما مث کسی که تو باتلاق افتاده هرچی بیشتر دست و پا بزنه بیشتر فرو می‌ره