روضه‌خوانی پرعجز و لابه آخوند روحانی و حسرت مذاکره با آمریکا

اندازه متن
Aa Aa

آخوند روحانی وحسرت مذاکره با آ‌مریکا

روضه خوانی پر عجز و لابه به خاطر تحریم خامنه ای

و سرخ كردن صورت نظام با سيلي!

اشک و آه رئيس جمهور ارتجاع

 با يادآوري مذاكرات ۱۷ روزه ظريف در برجام

 روحاني :

۱۷ شبانه روز اونهم توی ماه رمضان ۱۷شبانه روز…

خوبی چه بدی داشت که یک بار نکردی؟!

حالا توی این سردرگمیها و سرخوردگیها افتادند به اقدامات غیرمعقول و یاوه‌ گویی‌ها، هیچ حکومتی که یک ذره خرد داشته باشه تدبیر داشته باشه می‌آید بالاترین مقام یک کشور اونهم نه تنها مقام سیاسی مقام سیاسی مقام دینی مقام اجتماعی مقام معنوی او نهم نه این‌که یک فردی رهبر ایران است رهبر عاشقان ایران و انقلاب اسلامی و مسلمانان و شیعیان در سراسر جهان است. رهبری ایران که فقط تعلق به ایران نداره که این‌ همه مردم توی لبنان این‌ همه مردم توی سوریه این‌ همه مردم توی عراق اینهمه مردم در افغانستان این‌ همه مردم در پاکستان در کویت همه جا شیعه غیرشیعه، علاقمند هستند عاشق هستند مقلد هستند مطیع هستند یک آدم این‌قدر عقلش را از دست بده و بیاید یک کار وقیحانه و احمقانه‌ای انجام بدهد که چی؟ رهبری یک کشور را بگوید من می‌خواهم تحریم بکنم تحریم بکنم چی؟ که نیایيد آمریکا، خوشمزه است ما حالا اونها را راه نمی‌دهیم اینها می‌گویند شما نیائید، تحریم برای چی؟ اموال رهبری را ما می‌خواهیم تصرف کنیم اموال رهبری یک حسینیه است اونجا و یک خانه ساده رهبران ما که مثل رهبران بقیه کشورها نیستند که در حسابهای خارجی‌شان میلیاردها پول داشته باشند که شما بخواهید اون را تحریم کنید تصرف کنید مسدود بکنید.

خب این نشان می‌دهد که دشمن ما در یک شرایط غیرعادی قرار گرفته در یک رفتار غیرعادی قرار گرفته به‌نظر من این اقدامات روحیه مردم ما را می برد بالا می فهمند که دشمن ما دیگه کاملا از مسیری که مسیر عقلانی هست به‌طور کامل خارج شده مگه اینها نمی‌گویند با هم مذاکره کنیم؟ خب اگر شما راست می‌گویید می‌خواهید مذاکره کنید همزمان با مذاکره اونوقت دنبال این هستید که وزیر خارجه را هم تحریم کنید؟ پس معلوم است دروغ می‌گویید آخه شما صبر می‌کردید لااقل یک مدتی دنیا تردید می‌کرد که شما راست می‌گویید شما دروغ می‌گید بلافاصله دروغگویی خودتان را ثابت کردید ثابت کردید شما دروغ می‌گید شما راست نمی‌گید شما دنبال مذاکره نیستید اگر شما دنبال مذاکره بودید ما که مذاکره می‌کردیم با هم که.

مگه شما وقتی توی 1+5بودید بوديد توی برجام بودید به‌طور منظم در کمیته‌ها همدیگه را ملاقات نمی‌کردید؟

 من فکر می‌کنم که شاید در تاریخ انقلاب ما سابقه نداشته از 40سال تا همین سالهای اخیر که وزیر خارجه ما با وزیر خارجه آمریکا اونقدر با هم حرف زده باشند. 17شبانه روز او نهم توی ماه رمضان 17شبانه روز به‌طور مداوم با هم مذاکره می‌کردند تا این‌که این توافق حالا غیر از مذاکرات ماههای قبلش مراحل آخری را من می‌گویم پس ما که اهل مذاکره بودیم ما که مذاکره کردیم با شما در مذاکره هم به نتیجه رسیدیم کی اینها را زیر پا گذاشت کی بهم زد؟  ما می فهمیم هدفتون این است که این نظام بزرگ و این ملت ایران را به زانو در بیاورید این را ما می‌دانیم اما هر چه می‌روید سرخورده می‌شوید هر راهی می‌روید به بن‌بست می‌خورید سرتان به دیوار می‌خورد.

گفت که اون شعر معروف خودمان گفت:

صد بار بدی کردی و دیدی ثمرش را

خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی.

حالا شما این‌ همه تو این چهل سال علیه ایران کار کردید حالا یکبار هم شما بیایید کار خوب بکنید یک دفعه کار درست انجام بدهید ببینید این کار درست نتیجه می‌دهد یا نه؟