رودی جولیانی در گردهمایی ایران آزاد در اشرف۳

اندازه متن
Aa Aa

رودی جولیانی دراجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف۳

وقتی تاریخ نوشته شود شما به‌عنوان رزمندگان آزادی شناخته خواهید شد که مردم ایران را از سرکوب نجات دادید با خونتان و با اشکهایتان. بسیاری از عزیزان شما توسط رژیم کشته شدند. شما رزمندگان آزادی خواهید بود. کسانی که برای همیشه در تاریخ ایران اسمتان به ثبت خواهد رسید. خدا شما را حفظ کند

اگر در نیویورک هم کار می‌کردید شما نمی‌توانستید چنین مکانی بسازید شما این شهر را در عرض چند ماه ساختید. اینها به‌خاطر رهبری خانم مریم رجوی محقق شده است. یک رهبری خارق‌العاده هم‌چون مسعود رجوی که این جنبش را آغاز کرد با یک اقدام بسیار شجاعانه. او حاضر نشد به ولی‌فقیه تن بده. او گفت نه، من کشور خودم را به یک مستبد نخواهم فروخت

خمینی یک رهبری قاتل بود که دستش به خون صدها هزار نفر آغشته شد.

ما باید بلند شویم و بگوییم دیگر سرکوب و قتل متوقف شود و این رژیم باید برود.

من خامنه‌ای و روحانی را متهم به‌قتل می‌کنم. نه فقط قتل بلکه قتل دستجمعی و جنایت علیه بشریت. چطور می‌توانیم ۴۰سال قتل و کشتار جمعی را تحمل کنیم. جنایت علیه بشریت را تحمل کنیم.

باید شرم کنیم که کشورهایمان علیه این رژیم نایستادند.

این رژیم حداقل ۱۲۰هزار نفر از اعضای مقاومت را به‌قتل رسانده است. برخی همین چند سال پیش به‌قتل رسیدند. ۵۲نفر در یک روز در اشرف کشته شدند.در سال ۶۷هم ۳۰هزار نفر را به‌قتل رساندند. اخلاق و کرامت ما چه شد؟ حتی ما عصبانی و خشمگین نشدیم. آن‌قدر که دست به‌عمل بزنیم.

دولتهای اروپایی باید برخیزند و بیدار شوند و کرامت خود را پس بگیرند. کشورهایی که دموکراسی را برای ما به ارمغان بیاوردند باید بیدار شوند. چطور می‌شود گردانندگان این کشورها در مقابل کشتار جمعی بی‌توجه باشند و از آن چشم‌پوشی کنند.باید به این بی‌توجهی شرم‌آور پایان داد.

من دو تن از نازیها را ۴۰سال بعد از جنایاتشان، محاکمه کردم. مجازاتی را که باید بر آنها اعمال کردیم.

در ایران افرادی که ۳۰هزار نفر را در سال ۶۷به‌قتل رساندند باید تعقیب و مجازات بشوند. آنها رهبران و سران یک کشور نیستند آنها قاتلان کشتار جمعی هستند. باید الآن برخیزیم. رهبران اروپا برخیزید در آلمان و در فرانسه و در انگلستان و در ایتالیا و یونان اگر شما دموکراسی و آزادی را به ما دادید الآن دموکراسی و آزادی را رها نکنید. سکوت نکنید وقتی که رژیم ایران مردم را کشتار می‌کند.

ما توافق اتمی را پاره کردیم. ما اجازه نمی‌دهیم یک آدم دیوانه و یک قاتل به سلاح اتمی دست پیدا کند.

به رهبران اروپا می‌گویم شما می‌توانید به رزمندگان آزادی تبدیل بشوید اما الآن دنبال پول هستید. پولی خون الود. چطور شما می‌توانید به رژیم ایران و بزرگترین حامی تروریسم در جهان کمک کنید. وقتی به آنها پول می‌دهید کاری که در دولت اوباما صورت گرفت شما به قاتلان کمک می‌کنید

وقتی شرکتهای آلمانی و فرانسوی با آخوندها تجارت می‌کنند پول آن برای کشتار مردم سوریه استفاده می‌شود. آیا شما نمی‌دانید قاتلان را تأمین مالی می‌کنید؟ نباید قاتلان را تأمین مالی کرد.

بیدار شوید. وقتی که از رژیم ایران نفت می‌خرید یعنی قتل و کشتار را تأمین مالی می‌کنید.

باید تکرار کنیم که یک آلترناتیو برای این رژیم وحشتناک تروریستی وجود دارد. الآن در وضعیتی نیستیم که بین کنار زدن یک دیکتاتور و جایگزین آن ندانیم چکار کنیم. ایران مانند مصر و لیبی نیست. در ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان هست ولی در مقابل آن شورای ملی مقاومت ایران را داریم با رهبری خانم مریم رجوی ائتلافی از یک مقاومت سازمان یافته. آنها در کشور من بسیار مورد احترام هستند. در کنگره از حمایت بیشتری از شخص من برخوردار هستند.

خانم رجوی همه کسانی را که با هم خیلی اختلاف دارند گردهم آورده است. رژیمی که ۳۰هزار نفر را به‌قتل رسانده است بدترین رژیم است. کسانی در مقابل این رژیم هستند که زندگیشان را وقف آزادی کرده‌اند. کسانی که در اشرف هستند خود را وقت آزادی کردند.

ما از طرح ۱۰ماده‌یی خانم مریم رجوی حمایت می‌کنیم. طرحی که منطبق بر اعلامیه جهانی حقوق‌بشر است. این جنبش توانایی آن را دارد که قدرت را به دست بگیرد. جنبشی که ایران را هدایت می‌کند. ما می‌توانیم از آنها حمایت کنیم. اگر تغییر رژیم در ایران محقق شود ما با مجاهدین آسودگی خاطر خواهیم داشت. این دروغ است که مجاهدین حامی ندارند. اگر حامی ندارند چرا رژیم آخوندها ۴۰سال است آنها را کشتار می‌کنند.

ما بخشی از این جنبش هستیم. اکنون شما مسئولیت دارید شما می‌دانید چه جنایتی علیه بشریت صورت گرفته است. شما باید اقدام کنید. من به سران رژیم ایران می‌گویم من از دموکراسی حمایت می‌کنم شما از دیکتاتوری. من از انسانهای با کرامت حمایت می‌کنم شما از قاتلان کشتار جمعی خوش‌بینی زیادی وجود دارد. شما می‌دانید بسا زودتر از آن که بدبینها فکر می‌کنند ما در ایران خواهیم بود.

حاضر حاضر حاضر.

از سر راه ما کنار بروید ما حاضر و آماده‌ایم.