روزنامه السیاسه: مریم رجوی آخوندها را به چالش کشید

اندازه متن
Aa Aa

روزنامه السیاسه چاپ کویت درباره گردهمایی سالانه مجاهدین در اشرف۳ نوشت:

زمانیکه مریم رجوی حقایقی تاسف بار که ناشی از اقدامات رژیم ایران است را در مقابل نمایندگان ۴۷کشور شرکت کننده در گردهمایی اخیر در تیرانا مطرح کرد، وجدان جهانی را در مقابل این حقیقت قرار داد که از چانه‌زنیها دست برداشته و مردمی را نجات دهند که در چنگال گروهی قاتل، گیر افتاده اند.

عبدالعزیز الجارالله نویسنده این مقاله افزود: دراین گردهمایی نمونه‌ای از مردم متمدن ایران را دیدیدم که مخالف کلیه اشکال سرکوب سیستماتیک انجام شده از سوی گروه حاکم بر ایران بودند. آری ما (دراین گردهمایی) عظمت این اپوزیسیون را دیدیم که توانش فزونی یافته است.

الوطن انلاین-عربستان: ۳۰۰شخصیت بین المللی از اپوزسیون برای سرنگونی رژیم ایران حمایت كردند

الوطن انلاین با عنوان ۳۰۰شخصیت بین المللی از اپوزیسیون برای سرنگونی رژیم ایران حمایت كردند. به گردهمایی سالانه مقاومت ایران در اشرف۳ اشاره کرد و نوشت:‌ مریم رجوی روشن ساخت این رژیم می‌خواهد با ایجاد تنش، جامعه بین‌المللی را پس بزند كما اینكه می‌خواهد با گرد و خاک و آشوب، بحران سرنگونی را پنهان کند. مریم رجوی خواستار سرنگونی تمامیت این رژیم بدست مردم و مقاومت ایران شد.

واشینگتن تایمز: چیزی این هفته در آلبانی تغییر کرد

واشینگتن تایمز درگزارشی از گردهمایی سالانه مجاهدین در اشرف۳ نوشت:

مجاهدین خلق ایران چند دهه است به وسیله یک کمپین مؤثر دروغپراکنی توسط وزارت اطلاعات رژیم ایران و به وسیله سیاست مماشات با آخوندها، شیطان سازی شده اند. آنها طی این مدت تروریست، فرقه، بی خاصیت و خطرناک برای جهان نامیده شدند.

اما هفته گذشته همه چیز تغییر کرد. طی یک گردهمایی بزرگ سیاستمداران و مدعوین از سراسر جهان به اشرف۳ در حومه تیرانا سرازیر شدند.

مجاهدین یک فرقه نیست بلکه گروهی از افرادی هستند که بشدت متعهد هستند که به رژیم آخوندها در ایران خاتمه بدهند.

آمریکا تردد دیپلمات‌های رژیم ایران و خانواده‌هایشان را در نیویورک محدود کرد

آمریکا  علاوه بر وزیر خارجه دیکتاتوری آخوندی تردد چندین دیپلمات رژیم و اعضای خانواده‌‌شان را که در نیویورک سکونت دارند، به شدت محدود کرد.

در نامه رسمی آمریکا که به هیات نمایندگی رژیم ایران در سازمان ملل ارسال شده آمده است: این دیپلمات‌ها مشمول همان محدودیتی هستند که توسط آمریکا برای  ظریف در نظر گرفته شده است.

این دیپلمات‌ها و اعضای خانواده‌شان اجازه دارند تنها در مسیر مقر سازمان ملل متحد، دفتر نمایندگی  رژیم ایران در سازمان ملل، اقامتگاه سفیر رژیم ایران در سازمان ملل و فرودگاه جان اف کندی تردد داشته باشند.

اعدام دو زندانی در زندان  ارومیه

دژخیمان خامنه ای سحرگاه امروز دو زندانی را در زندان ارومیه اعدام کردند. این دو زندانی محرم نعمتی و عسکر برتر نام داشتند

رژیم آخوندی روز سه شنبه نیز ۴ زندانی را در زندان ارومیه به دار آویخت.

تجمع اعتراضی جمعی از کسبه و ساکنین خیابان حصار در اراک 

جمعی از کسبه و ساکنین خیابان حصار در شهر اراک روز چهارشنبه در اعتراض به سیاستهای شهرداری  در این خیابان تجمع کردند.

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری لوشان   

  جمعی از کارگران شهرداری لوشان واقع در استان گیلان،  روز چهارشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن چند ماه حقوق عقب افتاده مقابل شهرداری تجمع کردند