اعتصاب کارکنان بیمارستان آریا در رشت

اندازه متن
Aa Aa

تجمع اعتراضی معلمان حق التدریسی زرین شهر در اصفهان

معلمان حق التدریسی زرین شهر اصفهان روز سه شنبه مقابل اداره کل آموزش و پرورش رژیم در استان اصفهان تجمع کردند. آنها به مشخص نبودن وضعیت استخدامی خود اعتراض  کردند.

رشت: اعتصاب کارکنان بیمارستان آریا

۲۵۰ تن از کارکنان بیمارستان آریاشهر رشت صبح امروز اعتصاب کردند.

حقوق این کارکنان بدون اعلام هیچ دلیلی به آنها،  به میزان   ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان کاهش داده شده است.

یکی از کارکنان این بیمارستان گفت: بیش از یک سال است که مزایای پرسنلی قطع شده است و هیچ پرداختی به پرسنل انجام نمی‌شود.

شیراز: تجمع اعتراضی مردم خشمگین شهر صدرا به دلیل بی آبی

مردم شهر جدید صدرا از توابع شیراز روز گذشته به قطع آب به مدت چند روز اعتراض کردند. مردم خشمگین  به نشانه اعتراض با تشتهای خالی و لباسهای نشسته مقابل اداره آب این شهر تجمع کردند.

یکی از معترضان گفت:‌ «قرار بود فقط دو ساعت در روز آب برای ما جیره بندی شود ولی چند روز است آب منازل ما قطع است.

آژانس بین‌المللی انرژی: در صورت توقف صادرات انرژی از تنگه هرمز قاطعانه عمل می‌کنیم

آژانس بین‌المللی انرژی (IEA) با اشاره به این که از نزدیک تحولات در تنگه هرمز را زیر نظر دارد، تاکید کرد این آمادگی را دارد تا در صورت وقوع هرگونه وقفه در روند صادرات نفت به بازارهای جهانی به شکلی سریع و قاطع وارد عمل شده و ادامه عرضه نفت در بازارهای جهانی به میزان کافی را تضمین کند.

حمله  موسوی لاریگانی به آخوند روحانی

موسوی لارگانی عضو مجلس ارتجاع امروز طی سخنانی سیاستهای آخوند روحانی را زیر ضرب برد و گفت:

اقای روحانی شنیده ام که افاضه فرموده اید که دو نفر از سران دنیا رویکرد ایران را در بحث برجام تائید کرده اند این حرفها واقعا شرم آور است .

آقای روحانی یادتان هست که حل مشکلات را به امضا برجام منوط میکردید حال برای یکبار از خر شیطان پیاده شده و از ملت و رهبری عذر خواهی کنید .

اقای روحانی به کف جامعه بیایید تا ببینید مردم در حصر و حرج زندگی میکنند مردم به واسطه اقدامات تان توان نفس کشیدن هم ندارند کلیت جامعه با همسایگان ویلاهای چند هزار متری شما تفاوت آشکار دارد ، طریقه نظرسنجی تان را عوض کنید تا متوجه شوید با ملت مقاوم ایران چه کردید.

کلید بنفش دولت هم به جای گره گشایی قفل های محکمی بر کسب و کار و معیشت مردم زد.

آمریکا یک دلال رژیم ایران را در فلوریدا به نقض تحریمها متهم کرد

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس: دولت آمریکا بامداد امروز سه شنبه یک دلال رژیم ایران را در فلوریدا به نقض تحریمها متهم کرد. «جیمز مهارگ» به جرم فروش توربین های تولید قدرت به رژیم ایران متهم شد.

دفتر دادستانی آمریکا درناحیه شمالی فلوریدا اعلام کرد که مدیر اجرایی ۵۹ ساله شرکت بین المللی منابع توربین ها با خریداران رژیم ایران در تهران و لندن تماس داشته است.