تهدید لاریجانی به استعفاء و رفتن به نجف در اعتراض به دستگیری اکبر طبری

اندازه متن
Aa Aa

تهدید لاریجانی به استعفاء و رفتن به نجف در اعتراض به دستگیری اکبر طبری

به دنبال دستگیری اكبر طبري معاون لاريجاني

با همان الگوهاي دستگيري معاونين و اطرافيان احمدي نژاد،

صادق لاريجاني كه رياست مجمع تشخيص مصلحت رژيم را بر عهده دارد، به خامنه اي نامه نوشته و به دستگيري معاون خود اعتراض و تهديد به كناره گيري و رفتن به نجف كرده است.

به گزارش رسانه هاي رژيم،

سرانجام آخوند محمد يزدي عضو فقهاي شوراي نگهبان ارتجاع و رئيس اسبق قضاييه به ميدان آمد و پرونده فساد و اخبار مربوط به فرار لاريجاني به نجف تحت عنوان مهاجرت را تأیید کرد.

آخوند محمد یزدی در دیدار با مسئولان مرکز آخوندهاي بسیجي قم خطاب  به آخوند صادق لاریجانی گفت:

« فلانی می‌گوید اگه این کار را نکنید نجف می‌روم! خوب بروید، آیا با رفتن شما قم به‌هم می‌خورد؟ شما در قم بودنتان هم خیلی مؤثر نبود؛ چه رسد که به نجف بروید. رئیس دفتری که ۱۰سال، جای مهمی را اداره کرده دستگیر می‌شود، بعد اعتراض می‌کند که چرا گرفتید؟! به اسم مدرسه علمیه، کاخ ساختند!… از کجا آوردی ساختی؟»

آخوند يزدي همچنين ادعاي شيخ حسن روحاني را به باد حمله گرفت و گفت :

«چطور کسی که تنفیذ ولایت را دارد، جرأت کرده و کارهای خلاف امر رهبری را می‌کند؛ مثل مخالفت درباره فضای مجازی و… اگر نمیتوانی مملکت را اداره کنی، برو کنار. این برو کنار را چه کسی باید بگوید؛ در درجه اول حوزه باید بگوید. بعد از نظر قانونی باید دیوان عالی قضایی بگوید. بعدش هم مجلس بگوید ولی متأسفانه می‌بینیم مجلس هم وضعیت دیگری دارد!»

آخوند يزدي ادعاي مرجعيت نوه هاي بروجردي و خميني را هم به باد تمسخر گرفت و گفت :

اگر یک روزی رسما اعلام مرجعیت کنند، اگر زنده باشم، رسماً جلویش را می‌گیرم و اعلام رسمی هم می‌کنم؛ واقعا در حوزه چه کسی باید با این مساله برخورد کند؟! نوه مرجع بودن که دلیل شرعی برای مرجعیت نیست؛ کسی نگفته هرجا فلانی نوه مرجع شد، می‌تواند مرجع باشد؟….

تهدید لاریجانی به استعفاء و رفتن به نجف در اعتراض به دستگیری اکبر طبری

.مطالب مرتبط:

دریک تحول ناگهانی بحران در رأس نظام برای جانشینی ولی‌فقیه ارتجاع

دزدی‌های آملی لاریجانی و شیخ محمدیزدی