ارزیابی از بازدید از اشرف۳ – قیام ایران

اندازه متن
Aa Aa

قیام ایران – ارزیابی از بازدید از اشرف۳

گفتگو با مهندس یزدان حاج حمزه عضو شورای ملی مقاومت ایران

اشرف۳ این روزها کانون توجهات مردم ایران و جهان قرار داره. بازدید کنندگان از اشرف۳ از زوایای مختلف قدرت مقاومت ایران رو مورد ارزیابی قرار میدن. به عنوان مثال جولیوترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا بعد از دیدارش از اشرف۳ در سایت ایشوز اینسایت نوشت: « مجاهدین خلق ابراز اطمینان كامل كرده است که رژیم کنونی به فروپاشی خود نزدیك می شود، و این راه را برای این چشم انداز هموار خواهد کرد.

این پیام اصلی گردهمایی که ماه گذشته در اشرف ۳ برپا شد می باشد، مجتمعی که اخیرا در آلبانی تكمیل شد كه محل سکونت ۳ هزار تن از اعضای این سازمان می باشد». جولیو ترتزی در ادامه نوشت: «در گردهمایی اشرف – ۳ یك ائتلاف قوی ، با حضور شخصیت هایی ازدولت های منطقه ای، شخصیت ها و نهادها از سراسر جهان شركت كرده بودند، که مواضع شورای ملی مقاومت ایران را با هدف تبدیل ایران یه یك كشور دمكراتیك تحت رهبری حكومت قانون، احترام به حقوق بشر و آزادی دمكراتیك به اشتراك خواهند گذاشت».

نمونه‌هایی از اظهارات بازدیدکنندگان از اشرف۳ رو بارها در برنامه‌های سیمای آزادی به اطلاعتون رسانده‌ایم و در برنامه امروز آقای یزدان حاج حمزه عضو شورای ملی مقاومت ایران ارزیابی خودشون از بازدید از اشرف۳ رو به همکارمون اینطور توضیح داد: می‌گویند همیشه آدم به کارهای گذشته‌اش خنده‌اش می‌گیرد. چون واقعاً هیچ چیز معلوم نبود. هر کس طرفدار گروهی بود.

ایران-قدرت آلترناتیو، ویژه نامه واشینگتن تایمز درباره گردهمایی ایران آزاد در اشرف۳

اشرف۳ امروز با من صحبت می‌کند