بازتاب صدای مردم بپاخاسته عراق در فضای مجازی – ری‌توئیت

اندازه متن
Aa Aa

گزیده ای از توئیت های کاربران فضای مجازی – بازتاب صدای مردم بپاخاسته عراق در فضای مجازی

نگاهی به نظرات و توئیت های کاربران فضای مجازی

‌التهاب در عراق رو میشه در خبرهایی که منتشر میشه به خوبی حس کرد. کاربران توییتر وظیفه خودشون میدونن که صدای مردم مقاومت عراق رو بازتاب بدن و به نتیجه برسونن چرا که رسم مقاومت و صدای ایستادگی درهرکجای جهان که باشه ارزشمنده. شهرهای کربلا، بصره،میسان ،کوت ،نجف ،دیوانیه و بابل: میدانهای قیام و درگیری با مزدوران وابسته خامنه‌ای

کربلا: ادامه درگیریها با وحوش رژیم شهادت دو تن و زخمی شدن دهها تن و پیوستن معلمان به صفوف. بعضی از توییتها به ابتکارات وشجاعت های مردم باغیرت و معترض اشاره کرده؛ زنان عراقی ھم در قیام مردم شیعە در عراق نقش پشتیبان ایفا میکنند.

رساندن کمکهای غذایی و دارویی به جوانان قیام کنندە در میان دود و گازاشک‌آور توسط زنان شجاع عراقی در پل جمهوری خاکریز اول نبرد با کمک سەچرخەھای مخصوص توک توک. ابوتکتک نشریه قیام مردم عراق. «غیرممکن یک واژه عراقی نیست» سرمقاله نشریه جوانان شورشی در عراق به قلم ابوتکتک

شکست سیاستهای تروریستی

عراق این روزها قبل از هرچیز جلوه گاه شکست سیاستهای تروریستی رژیم آخوندی و به باد رفتن سرمایه ی دهه ها تلاش رژیم برای نفوذ درمنطقه شده کاربری در این رابطه نوشته: اﻳﻦ ﻋﺮاﻕ ﺩﻳﮕﺮ ﻫﺮﮔﺰ ﻋﺮاﻗﻲ ﻧﺨﻮاﻫﺪﺷﺪ ﺗﺎ ج.ا ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﺩﺭ اﻥ ﺟﻮﻻﻥ ﺩﻫﺪ.ﺷﻜﺴﺖ اﻧﺪﻳﺸﻪاﻱ ﻛﻪ اﻣﻨﻴﺖ ﺭا ﺑﺠﺎﻱ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪاﻥ ﺩﺭ ﻣﺰﺩﻭﺭﭘﺮﻭرﻱ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ اﺯ ﻛﺸﻮﺭ ﺗﻮﺳﻄ قاسم_سليماني ﺟﺴﺘﺠﻮﻣﻴﻜﺮﺩ!

و توییت دیگه ای با انتشار فیلمی از توهین به تخریب عکسهای ولی فقیه ارتجاع نوشته: این همون مدرسه ای هست که آخوندهای جنایتکار با پول من و شما در عراق ساخته بودند. صدای شکستن استخوانهای یک حکومت دیگه!! به نظر بگوش میرسد… مردم ایران دیگه وقتشه برای قیام_ملی آماده بشیم. براندازان بساط ظلم و استبداد دینی را به لرزه در خواهند آورد.

یکی دیگه از موضوعاتی که در فضای مجازی برای مردم مطرح هست، موضوع بالا کشیدن پول مردم و فساد در حاکمیت این بار توسط اقوام آذری جهرمی هست. وزیری که اتفاقا این روزها تبلیغ برگردوندن حق الناس رومیکنه. هر دم از این باغ بَری میرسد! اینم خواهر زن وزیر جوان آذری_جهرمی خانم ثنا_اسدیان متولد ۱۳۶۵ از قرارداد بیمه با شرکت رایتل ماهانه ۶۹ میلیون تومان ناقابل به جیب میزدند.

روزهای پایانی نظام

میگن زمین که سفت میشه گاوها بهم شاخ میزنن. حالا در روزهای پایانی نظام هر کس دست اون یکی رو رو میکنه تا خودش رو بدر ببره. افشاگری مینامهرنوش، مدیر عامل به زور مستعفی رایتل از پشت پرده فعالیت‌های آذری_جهرمی
قرارداد بیمه تکمیلی بسیاری از شرکت‌های ICT توسط خواهرخانم وزیر (ثنا_اسدیان) بسته شده،به طوریکه بالای۱۰۰ میلیون درماه برای این قراردادها پورسانت دریافت می‌شد!

فرمول پيشرفت در نظام مقدس: پستهاي سفارشي و حقوقهاي چند ده ميليوني براي فك و فاميل و بستگان در پشت پرده، يه عكس در حال ناهار با يه فالور ساده براي شوآف اينستاگرامي و موج رسانه اي!! آدرس رو غلط بهت دادن وزیر_جوان آذري_جهرمي قبليا رسوا شدن شما هم ميشي

کاربری با اشاره به سابقه امنیتی جهرمی نوشته: آقای آذری جهرمی(جواد ناظری سابق). حرف از حق_الناس زده! کاری به حقوق ۶۹ میلیونی خواهر زنش ندارم که از جیب ملت کنده.. مد نظرم اون چک و لقد و دشنام و شکنجه و ضرب و شتمیه که توی بازجوییات جوونای بینوا رو میزدی.

خیلی حرومزاده ای! حرف از حقوق مردم نزن بیشرف… بله فساد و جنایت یکی از ویژگیهای بارز نظام ولایت فقیه و دیکتاتورهای حاکمه. اما همین فساد سیستماتیک سرانجام گریبان شون رو خواهد گرفت و مردم در این زمان هوشیارتر ازهمیشه اند.

مطالب مرتبط

بازتاب جلوه‌های مختلف قیام عراق در تایم لاین توئیتر – ری‌توئیت

قیام و تظاهرات در عراق – اسکای نیوز: جنگ پلها در بغداد برای دست یافتن به کاظمیه، کرخ و منطقه سبز + فیلم و عکس