تیک تاک – کرونا و پارادوکس بازگشایی دانشگاهها – قسمت اول تا سوم – ۱۱ خرداد ۹۹

اندازه متن
Aa Aa

تیک تاک – کرونا و پارادوکس بازگشایی دانشگاهها – قسمت اول

گفتگو با دکتر محمد حسین تسوجی

طرح روحانی برای باز گشایی مدارس و عادی جلوه دادن اوضاع با واکنش منفی مردم مواجه شد. تیک تاک – کرونا و پارادوکس بازگشایی دانشگاهها – قسمت اول تا سوم – ۱۱ خرداد ۹۹

خبرگزاری حکومتی ایسنا ۲۸اردیبهشت در گزارشی از یکی از مدارس تهران نوشت: حیاط مدرسه سوت و کور است.. . همه منتظر حضور دانش‌آموزان هستند اما تا این لحظه که سه ساعتی از آغاز به کار مدرسه گذشته است.

مدیر یک مدرسه می‌گوید: «فکر می‌کنم بیشتر خانواده‌ها استقبال نکنند.. . (ضمن این‌که) توان ضدعفونی کردن هر روز مدرسه را نداریم این کار اصلاً شدنی نیست.

به‌دنبال تصمیم مجرمانه حکومت آخوندی برای برداشتن محدودیتها و فرستادن مردم به قتلگاه کرونا، در برخی استانها ابعاد ابتلا به کرونا فاجعه‌بار است. محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان تاکنون حدود ۳۰۰نفر از کادر درمان استان در بخش‌های مختلف به این بیماری مبتلا شده‌اند. در حال حاضر هیچ نقطه‌ای از استان وضعیت سفید کرونا ندارد تمامی شهرها در شرایط قرمز یا زرد هستند. (‌ایرنا ۲۸اردیبهشت)

موسی خادمی استاندار رژیم در لرستان روز دوشنبه ۲۹اردیبهشت در جلسه ستاد بیماری کرونا گفت: در ۲۴ساعت گذشته بیش از ۱۳۰نفر شهروند استان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که این روند نسبت به روزهای گذشته هم‌چنان صعودی است. وضعیت در شهرهای خرم‌آباد، نورآباد، بروجرد و دورود مطلوب نیست. (ایرنا ۲۹اردیبهشت) احسان‌پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شناسایی ۳۱۰بیمار جدید مبتلا به کرونا و ۹فوتی در روز ۲۸اردیبهشت، خبر داد.

تیک تاک – قاچاق کالا در ایران – قسمت دوم

گزارشی از وضعیت قاچاق کالا در نظام ولایت فقیه

تیک تاک – قالیباف و اولین سخنرانی – نظام چه مسیری را طی می کند؟ – قسمت سوم

گفتگو با میثم ناهید

 

مطالب مرتبط

تیک تاک – مجلس جدید ارتجاع و بحران اقتصادی نظام – قسمت اول تا سوم – ۱۰ خرداد ۹۹

واکنش منفی مردم به طرح روحانی برای بازگشایی مدارس و دانشگاهها