تیک تاک – گردهمایی جهانی ایران آزاد، نقشه مسیر مقاومت بسوی آزادی – قسمت اول تا سوم

اندازه متن
Aa Aa

تیک تاک – گردهمایی جهانی ایران آزاد، نقشه مسیر مقاومت بسوی آزادی – ۸ مرداد ۹۹ – قسمت اول

گفتگو با پروفسور حسین جهانسوز

مردم ایران شایستهٔ آزادی هستند. شایستهٔ رهایی از سرکوب و شرارت و استبداد آخوندها.تیک تاک – گردهمایی جهانی ایران آزاد، نقشه مسیر مقاومت بسوی آزادی – قسمت اول تا سوم

همهٔ ما در کنار مردم ایران ایستاده‌ایم. زمان آن رسیده، هم‌چنان که بسیاری از سخنرانان گفتند،

تغییر رژیم در ایران صورت گیرد. زمان آن است که این رژیم برود.ما به‌هم می‌پیوندیم تا با

صدای بلند بگوییم: آخوندها باید بروند.هم‌چنین زمان آن است که مردم ایران بتوانند آزادانه به‌انتخاب نمایندگان خودشان بپردازند.آنها شایستهٔ دولتی هستند که به‌حفاظت از بهداشت، سلامتی و حقوق‌بشر همهٔ ایرانی‌ها بپردازد.

به‌ همین دلیل می‌خواهم قدردانی کنم از خانم رجوی و شورای ملی مقاومت به‌خاطر شجاعت و فداکاری‌تان و به‌خاطر مقابله با آخوندها و ایستادگی‌تان برای مردم ایران.برنامهٔ ۱۰ماده‌یی شما به‌درستی آینده‌یی صلح‌آمیز و دموکراتیک را برای ایران مجسم می‌کند، آن‌هم بر پایه آنچه ما امیدواریم همهٔ کشورها خواهان آن باشند: حق رأی عمومی، برابری جنسیتی، آزادی بیان، جدایی دین و دولت و یک ایران غیراتمی.

می‌دانیم که مردم ایران از نقشه مسیر مقاومت شما حمایت می‌کنند؛ این‌را دیده و شنیده‌ایم، آن‌هم از سوی ایرانیانی از تمام اقشار و با هر پیشینه‌یی. آنها به‌خیابان‌ها آمدند تا علیه این رژیم اعتراض کنند. همان‌طور که سایر سخنرانان گفتند، مردم ایران به‌ رژیم گفته‌اند: «دیگه تمومه ماجرا». آنها با به‌ خطر انداختن جانشان فریاد زدند: «مرگ بر خامنه‌ای»، «خامنه‌ای قاتله، ولایتش باطله». حال ایرانیانی که شجاعانه به‌ خیابان‌ها آمدند، چه سرنوشتی داشتند؟

تیک تاک – معضل مسکن در ایران – قسمت دوم

بررسی وضعیت مسکن در ایران تحت حاکمیت آخوندی در یک گزارش تحقیقی

تیک تاک – روحانی و سندروم شایعات دشمن – قسمت سوم

گفتگو با احمد گل افشار

مطالب مرتبط

تیک تاک – علت ریشه‌ای تلاطم بازار ارز در ایران – قسمت اول تا سوم

کنفرانس بین‌المللی با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت – سر آلن میل، باب بلکمن، لوئیس لیت راموس و ریتا زوسموت