پاسخ مردم به اقدامات رژیم به دلیل هراس از قیام آبانماه – ری‌توئیت – یک قدم تا آزادی

اندازه متن
Aa Aa

نگاهی به پاسخ مردم به اقدامات رژیم به دلیل هراس از قیام آبانماه در توئیتر

آنچه قیام آبان ۹۸ را با فاصله‌یی کیفی از دیگر قیامهای به‌وقوع پیوسته علیه دیکتاتوری دینی متمایز می‌کند،

حضور پر رنگ جوانان قیامی و شورش‌آفرینان نترس در هدایت قیام با به‌کارگیری خشم انقلابی بود.پاسخ مردم به اقدامات رژیم به دلیل هراس از قیام آبانماه - ری‌توئیت – یک قدم تا آزادی

این خشم در مدت کوتاهی توانست خیابان‌ها را به جهنمی علیه رژیم تبدیل کرده و نیروهای

سرکوبگر حکومت را به لاک دفاعی فرو ببرد و ترس را در اعماق جانشان بنشاند.

واقعیت این است که خامنه‌ای و پاسدارانش اینک از سایهٔ خود نیز می‌هراسند. آنها با اوباش، اشرار و جیب ‌بر خواندن جوانان شورشی یا ساندویچ کردن اخبار مربوط به آنان

در بین اخبار ناهنجاریهای اجتماعی درصدد هستند تأثیر تکان‌دهنده و الهام‌بخش خون مصطفی و نوید را خنثی کنند. کنسرت وحشت سران نظام از جمله خامنه‌ای نسبت به کیفر یافتن یک پاسدار بسیجی در تهران‌پارس، بیانگر شکنندگی رژیم در برابر جوانان مسلح و آمادهٔ مجازات پاسداران و بسیجیان است.

روزنامهٔ وطن امروز (۳آبان۹۹) وابسته به باند خامنه‌ای در حالی که سعی می‌کند با مطرح کردن مسائلی مانند «نزاع‌های معمولی خیابانی» یا «نزاع‌های بزرگ قومی ـ قبیله‌ای» و حتی «مسائل عشقی»!، نگرانی خود را شکلات پیچ نماید اما خواننده عاقل به‌خوبی درمی‌یابد که نگرانی اصلی نظام نه این قبیل مسائل بلکه از مسلح شدن جوانان به سلاحی است که در کاتالوگ‌های فروش به‌عنوان «وینچستر شورشی» عرضه شده است!

این روزنامه در جای دیگر به وجه دیگری از این خشم مسلح اذعان می‌کند:

«سلاحهای موسوم به شورشی در استانهای غربی به ‌ویژه در لرستان و ایلام و همین‌طور در استان فارس به وفور یافت می‌شود. کما این‌که سال گذشته تصاویر قاتل طلبه همدانی با این سلاح ساچمه‌ای نیز منتشر شد».

مطالب مرتبط

ابراز خشم و انزجار به وحشیگری نیروی انتظامی – ری‌توئیت – یک قدم تا آزادی

«وینچستر شورشی»! و هراس رژیم از قیام آبانماه