ظلمی که با خشم مردم پاسخ خواهد گرفت – مجله اجتماعی اقتصادی

اندازه متن
Aa Aa

مجله اجتماعی اقتصادی – ظلمی که با خشم مردم پاسخ خواهد گرفت

نگاهی به موضوعات اجتماعی و اقتصادی میهن

وحشت آخوند دژخیم از واکنش اجتماعی نسبت به خراب کردن خانه زن بی سرپناه بندرعباسی

پخش فیلم تخریب وحشیانهٔ خانهٔ این زن سرپرست خانوار موجی از خشم را در میان هموطنان وظلمی که با خشم مردم پاسخ خواهد گرفت – مجله اجتماعی اقتصادی

در شبکه‌های اجتماعی برانگیخت و رژیم آخوندی را وحشت‌زده و سراسیمه کرد.

بر اساس خبرهای تکمیلی از تخریب خانه زن بی‌پناهی در بندرعباس که منجر به خودسوزی وی شد، حسن‌زاده یکی از زنان سرپرست خانوار ساکن در منزل تخریب شده گفت: در منزل تخریب شده سه زن سرپرست خانوار همراه با پنج فرزند به مدت دو ماه سکونت داشتند. وی با اشاره به این‌که سه فرزند محصل در این منزل زندگی می‌کردند، افزود: با ویران شدن این منزل در حال حاضر در منزل همسایگان به سر می بریم و مشخص نیست وضعیت زندگی فرزندانمان و تحصیل شان چه می‌شود. ایسنا ۳۰آبان

سرجلاد قضاییه خامنه‌ای آخوند رئیسی وحشت‌زده از خشم و نفرت مردم به یک واکنش دجالگرانه مباردت کرد و در توئیتر خودش از ورود دستگاه قضایی به‌موضوع و تشکیل پرونده قضایی برای کلیهٔ عوامل دخیل در این اقدام و احضار آنها خبر داد.

خبرگزاری قضاییهٔ جلادان نیز مدعی و رود رئیس مجرم دادگستری و دادستان جنایتکار هرمزگان به‌موضوع شده است . (توئیتر ابراهیم رئیسی (رژیم) ۲۹آبان)

مأموران جنایتکار رژیم آخوندی خانه یک زن بی‌سرپرست خانوار را در حاشیه شهر بندرعباس خراب می‌کنند. هموطن بی‌پناه مانده خودسوزی می‌کند. به‌طور تصادفی از صحنه با امکان موبایل فیلمبرداری می‌شود، پخش این تصویر در فضای مجازی موجی از ابراز خشم را به‌دنبال می‌آورد. در وحشت از این خشم، واکنش‌های سراسیمه در رژیم آغاز می‌شود.

مطالب مرتبط

علت گرانی روغن و سقوط شاخص بورس بزرگترین کلاهبرداری حکومتی – مجله اجتماعی اقتصادی

خشم گسترده مردم علیه تخریب خانه زن بی‌پناه در بندرعباس – سراسیمگی آخوند رئیسی و کارگزاران رژیم