عرب نیوز: رژیم ایران با تحقیق سازمان ملل در مورد کشتار مخالفین روبرو می‌شود – در یک نگاه

اندازه متن
Aa Aa

در یک نگاه – عرب نیوز: رژیم ایران با تحقیق سازمان ملل در مورد کشتار مخالفین روبرو می‌شود

عرب نیوز در شماره امروز خود به‌تاریخ ۲۰آذر نوشت: «رژیم ایران با تحقیقات سازمان ملل متحد در مورد قتل‌عام مخالفان زندانی روبه‌رو است که رژیم بیش از ۳۰سال سعی کرده است آنها را پنهان کند.

بیشتر کسانی که کشته شدند، هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران بودند. گروهی متشکل از هفت گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد به رژیم ایران نامه نوشته و تأکید کردند به‌دلیل ادامه خودداری این رژیم از افشای سرنوشت و محل دفن کشته‌شدگان نگران بودند. آنها هشدار دادند اگر رژیم ایران از ادامه عمل به تعهدات خودش خودداری کند با تحقیقات بین‌المللی روبه‌رو خواهد شد. شورای ملی مقاومت ایران این رقم را تا ۳۰هزار نفر اعلام کرده است».

توئیتر فارسی وزارت خارجه آمریکا: رژیم ایران از فرار مغزها رنج می بردعرب نیوز: رژیم ایران با تحقیق سازمان ملل در مورد کشتار مخالفین روبرو می‌شود – در یک نگاه

توئیتر فارسی وزارت خارجه آمریکا درباره فرار مغزها نوشت: جمهوری اسلامی مدت هاست که از فرار مغزها رنج می‌برد، زیرا برترین و درخشان‌ترین ایرانیان غالباً تصمیم به ترک ایران که تحت ظلم و ستم رژیم است، می‌گیرند. و اکنون آنانی که برای راه‌اندازی مشاغل در ایران باقی مانده بودند نیز صبرشان لبریز شده است

سومین روز اعتراض و اعتصاب رانندگان تاکسی کیش

صبح امروز رانندگان تاکسی کیش برای سومین روز به اعتراض و اعتصاب خود ادامه دادند.

آنها نسبت بە ورود شرکت اسنپ متعلق به پاسداران به این منطقە و مشکلات کاری رانندگان خشمگین و معترض هستند

۴۵۰شهر و بیش از ۸هزار و ۶۰۰ روستا در معرض سیل

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در رژیم گفت: ۱۲۵میلیون هکتار از اراضی کشور در معرض فرسایش آبی است و حدود ۴۵۰شهر و بیش از ۸هزار و ۶۰۰روستا در معرض سیل قرار دارند.

مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی مردم سربندر در اعتراض به وضعیت خراب فاضلاب – در یک نگاه

عرب‌نیوز:‌ رژیم ایران با تحقیق سازمان ملل در مورد کشتار مخالفان روبه‌رو می‌شود