مایک پنس : ما خطرناکترین تروریست جهان را از میان برداشتیم – در یک نگاه

اندازه متن
Aa Aa

در یک نگاه – مایک پنس: ما خطرناکترین تروریست جهان را از میان برداشتیم – ۲۸دی۹۹

مایک پنس معاون ریاست جمهوری آمریکا طی یک سخنرانی در پایگاه هوایی لیمور، ضمن برشمردن دستاوردهای دورة ریاست جمهوری ترامپ گفت: ما در برابر (رژیم ایران) حامی جلودار ترور ایستادیم، از توافق اتمی خارج شدیم و اتحادمان در منطقه را تقویت کردیم و (رژیم) ایران را به‌طوری‌که در گذشته هیچگاه نظیرش نبوده منزوی کردیم.
وی افزود: «علاوه بر این، ارتش ما اقدام کرد و خطرناکترین تروریست جهان که نیروهای آمریکا در منطقه را تهدید می‌کرد یعنی قاسم سلیمانی حالا از میان برداشته شده است.

روند افزایش مبتلایان به کرونا در روستاهای آمل

فرماندار رژیم در آمل امروز از روند افزایشی آمار مبتلایان به بیماری کرونا در مناطق روستایی این شهرستان

ابراز نگرانی کرد و گفت: در حال حاضر نیمی از بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها ساکنان روستاها هستند.مایک پنس : ما خطرناکترین تروریست جهان را از میان برداشتیم – در یک نگاه

علیرضا شریعت افزود: ارتباطات اجتماعی و تعاملات گسترده روستاهای اطراف آمل با ساکنین شهر سبب ت

شدید آلودگی روستاها به ویروس کرونا شده است که همچنان رو به افزایش است. وی گفت : آمار بستری ها در حال افزایش است و نگران کننده تر از همه این که بیشتر بیماران جدید را روستاییان تشکیل می دهند. در حال حاضر ۲۲ روستای شهرستان در شرایط پرخطر قرار دارند

نگرانی سه کشور اروپایی از برنامه اتمی رژیم آخوندی

وزارت خارجه فرانسه با انتشار بیانیة سخنگویان وزارت خارجه های فرانسه آلمان و انگلستان در مورد برجام اعلام کرد که دولتهای مذکور عمیقا نگران اعلام آمادگی رژیم ایران برای تولید فلز اورانیوم هستند. آنها گفتند رژیم ایران هیچ نوع استفاده معتبر غیرنظامی از فلز اورانیوم ندارد.

تولید فلز اورانیوم دارای ظرفیت قوی استفاده در موارد نظامی است.

مطالب مرتبط

روند افزایش مبتلایان به کرونا در روستاهای آمل – ‌در یک نگاه

مایک پنس : ما رژیم ایران را به‌طوری‌که در گذشته هیچگاه نظیرش نبوده منزوی ساختیم