کارزار چهار روزه همیاری ملی، ترس و وحشت و سرگیجه سپاه خامنه ای

اندازه متن
Aa Aa

کارزار چهار روزه همیاری ملی، ترس و وحشت و سرگیجه سپاه خامنه‌ای

سپاه پاسداران در یک واکنش هراسان نسبت به کارزار چهار روزه همیاری ملی با سیمای آزادی و پشتیبانی خارق‌العاده هموطنان آن هم در شرایط کرونا،

از یک‌سو تلاش کرده است برای تسکین و تخدیر نیروهای رژیم، همیاری با مجاهدین و مقاومت ایران را به کلی انکار کند و از سوی دیگر ترس و وحشت رژیم را از عظمت و ابعاد آن، برملا کرده است.

در این واکنش هراسان، «بولتن نیوز» وابسته به اطلاعات سپاه پاسداران، با حماقت پاسدارگونه «گروه بین‌الملل»! و «گروه دفاعی»! خود را هم به میدان آورده و با سرجمع کردن استعدادات هر دو گروه با بلاهت مضاعف نوشته است:

«همانند فیلمهایی که تحت عنوان کانونهای شورشی در همان اردوگاه اشرف ۳ درست شده و تهیه می‌گردد،

این نمایش[همیاری] نیز در یک اتاق کار شروع و به پایان رسید؛ تماسهای جعلی که ظاهراً از ایران انجام می‌گردد و یا ابراز احساسات دروغ و یا جمع کردن پولهایی از اروپا و آمریکا»!

اطلاعات سپاه پاسداران و گروههای دفاعی و بین‌الملل آن اضافه می‌کند:

«برای هر فردی که مدتی در اروپا زندگی کرده باشد به‌خوبی این آشکار است که وضعیت مالی پناهندگان به‌ویژه پناهنده‌های ایرانی آن قدری خوب نیست که دست در جیب کرده و مبلغی را به یکی مفت و مجانی بدهند، به‌خصوص جماعت پناهنده که هفت‌شان در گرو هشت‌شان است».

اطلاعات سپاه خامنه‌ای آنگاه شش و نیم میلیون دلار مجموع تعهدات و کمکها را به همیاری بیست و پنجم را به ۲میلیون کاهش داده و در مورد این۲ میلیون نیز خاطرنشان کرده است که قد و قوارهٴ پول و هزینه های مجاهدین بسا فراتر از این حجم است. اطلاعات سپاه می‌نویسد:

«دو میلیون دلار برای مسائل حدود دو هزار نفر پول قابل توجهی نیست و هزینه‌های آنان بسیار فرارتر از این حجم پول است، زیرا پولهایی که آنان نیاز دارند اصلاً در قد و قواره این پولهایی که ظاهراً در نمایشهای همیاری جمع می‌کنند نبوده و نیست».

از دید اطلاعات و سپاه خامنه‌ای که این میزان همکاری برای آنها بسیار شوکه‌کننده بوده است، حسب المعمول باید به سعودی و اسراییل نسبت داده شود والا اگر صحنه‌های همیاری که همه به چشم دیده‌اند حقیقت داشته باشد، کار نظام زار است!

از این‌رو اطلاعات سپاه می‌نویسد علت این‌که مجاهدین دست به همیاری می‌زنند، پوشاندن پولهایی است که از عربستان سعودی و شیخ نشینها و اسراییل میگیرند.

به‌نوشته اطلاعات سپاه «همه می‌دانند که هزینه‌های سرسام‌آور فرقه با این مبالغ تأمین نمی‌گردد و نیاز به پول‌های کلان دیگر دارند، در ابعاد چند صد میلیون دلار،

اما این حجم پول را چه کسی و یا چه کسانی تأمین می‌کنند؟

دلارهایی که از عربستان سعودی و شخص بن سلمان و یا شیخ نشینهای حاشیه خلیج‌فارس و یا اسراییل تأمین می‌گردد کار این فرقه را می‌چرخاند»…

مسعود رجوی-۲۳ دی ۱۳۹۹

آتشفشان شور و شرف انقلابی در حمایت از ارتش آزادی

و تنها جایگزین دموکراتیک و مستقل و ملی با مریم رهایی

بیچاره شب‌پرستان!

می‌گفتند پول مجاهدین و مقاومت ایران را عربستان می‌دهد

می‌گفتند پایگاه و پشتیبانی در داخل ایران ندارند

می‌گفتند پیر شده‌اند اما جنگلی سرسبز و رویان سر برافراشت

شراره‌های هزار اشرف را همگان دیدند و شنیدند

هر کس ندید و نشنید، برود شرم کند

کرونا و هیولای ولایت را از پا در می‌آوریم و ایران را پس می‌گیریم

مطالب مرتبط:

بیست و پنجمین همیاری – گفتگو با جمعی از زندانیان هوادار مجاهدین شاهدین قتل عام ۶۷ – ۲۱دی۹۹

کارزار چهار روزه همیاری ملی، ترس و وحشت و سرگیجه سپاه خامنه‌ای – سخنگوی مجاهدین