خجسته میلاد فاطمه زهرا کوثر محمدی برترین الگوی تاریخی زن یکتاپرست انقلابی

اندازه متن
Aa Aa

خجسته میلاد فاطمه زهرا کوثر محمدی سرچشمهٔ شکوفایی و فزونی و بالندگی

برترین الگوی تاریخی زن یکتاپرست انقلابی  فاطمه زهرا سلام الله عليها

والسلام علی سیدهٴ نساءالعالمین سلام بر سرور و سرمشق درخشان زنان جهانیان

صدیقهٔ کبیر، آموزگار و مظهر بی‌همتای صدق و راستی ، کوثر جوشان رویش و کثرت و سرسبزی و بالندگی

مسعود رجوی:

می‌گویند پسری داشت پیغمبر که ۱۷ماهه فوت کرد به نام ابراهیم خیلی دوستش داشت وقتی اون رو می‌گذاشت توی قبر آن‌قدر گریست آن قدر گریست که دور و وریها ترسیدند

بعد می‌گفتند که ابتر است ابتر یعنی دم‌بریده بی‌دنباله بی‌آینده اما اگر سورهٴ کوثر را خوانده باشید در آنجاگفته که انا اعطیناک الکوثر فصل لربک والنحر ان شانئک هوالابتر ما به‌تو کوثر رو دادیم.

کوثر یعنی سرچشمهٔ فزایندگی و زانیدگی و رشد و بالندگی، ان شانئک بدخواهان و اضدادانت ابترن بی‌دنباله‌ان بی‌آینده‌ان. فصل لربک و النحر پس نماز بگذار و فدیه بده قربانی کن. این کوثر که بود؟ گفت به تو کوثر رو دادیم، کوثر که بود؟ فاطمه

مسعود رجوی ـ ۲۷اردیبهشت ۱۳۸۹

و امروز روز یادآوری صدیقه کبری ست سرِچشمه و سرچشمه صدق و طهارت و به همین خاطر فزایندگی و شکوفایی و پیشرفت و ترقی، بعد از رحلت پیامبر بیش از ۳ماه را طاقت نیاورد و به او پیوست.

در یک کارزار بسیار بغرنج ، بسیار پیچیده پر از فتنه در دفاع از حق که در مقام علی متجلی بود همان که در شعب ابیطالب است در سخت‌ترین شرایط محاصره و بی‌غذایی و گرما و حمله حشرات در عین خردسالی برای پدر هم نقش مادر را برعهده گرفت و به همین خاطر به‌خاطر این‌که سرپرستی پیامبر خدا رو دخترش فاطمه به‌عهده گرفته بود به او لقب ام ابیها مادر پدر، ام ابیها دادند که از ظرفیتی بیکران در شرایط تلخ و دردناک محاصره همه‌جانبه خبر می‌داد محاصره‌ای که دلیران و قهرمانان و پاکبازانی مثل حضرت علی گاه آنرا می‌شکافتند برای این‌که اندکی ارزاق برای سد جوع، برای نمردن از گرسنگی به‌دست بیاورند.

امروز هم انگار که حق تعالی می‌خواهد شمه‌یی از همان رو قطره‌یی از دریا رو از دریای صدق و طهارت صدیقه کبیر رو به مجاهدین بنمایاند و تازه بعد هم که روزگار اون محاصره ضدبشری تمام شد و چشم‌اندازی باز شد هجرتی بزرگ در پیش داشتند.

و بعد جنگهای پیامبر یکی پس از دیگری حضرت فاطمه می‌باید در حالی که ۴۰روز بود که امام حسن رو به دنیا آورده بود به جبهه احد می شتافت برای جنگ و بعد هم جنگهای بعدی و بعدی.

وقتی که از مقام محمود صدق صحبت می‌کنیم ردیف کردن واژه‌ها نیست خیلی قبل از ما بزرگ مادر آرمانی ما صدیقه کبری سفید سفید و عاری از هر تناقض و آلودگی اونرو متجلی کرده، مرتجعین زمان نیروهای سرکوبگر دوران دست گرفتند که اجاقش کور است و پسری ندارد.

در اینجا دیگر خدا خندید و گفت، انا اعطیناک الکوثر، سرچشمه فزونی و فزایندگی و رشد و تعالی را بتو عطا کردیم پس نماز بگذار ، نیایش کن، وانحر،و قربانی کن، قیمتش رو بده، در این صورت شک نکن که بدخواه توو دشمن تو بی‌دنباله و بی‌آینده است و پیروز خواهی شد.

مسعود رجوی:

خدایا حتماً که روان پاک و پاکیزه همرزم و هم شأن عقیدتی علی صدیقه کبری، فاطمه زهرا (ع) در این جا در کنار علی حاضر و ناظر است سرچشمه فزایندگی و کوثر جوشان محمدی هموست، پس بر فاطمه زهرا هزار سلام

ای بزرگ زن عالم. تو را به‌حق پدرت و همسرت و جگرگوشه هایت حسن و حسین و زینب، ما را در کنف حمایت خودت بگیر و هم‌چنین این مریم مسئول سازمان ما را از الطاف خاصه خودت برخوردار کن تا هوادار و رهرو و پیرو شایسته‌ای برای تو باشد.

مطالب مرتبط:

ولادت کوثر محمدی، مهر افروز توحید و یگانگی حضرت فاطمه زهرا علیه السلام

بیستم جمادی‌الثانی ولادت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها