افشای جنایات رژیم علیه بهنام محجوبی درویش گنابادی ـ ری‌توئیت ـ یک قدم تا آزادی

اندازه متن
Aa Aa

نگاهی به افشای جنایات رژیم علیه بهنام محجوبی درویش گنابادی در توئیتر ـ ۴اسفند۹۹

خانم صالحه حسینی همسر بهنام محجوبی درویش گنابادی از جنایات فجیع

دژخیمان قضاییه و اطلاعات رژیم در مورد بهنام محجوبی خبر داده است.افشای جنایات رژیم علیه بهنام محجوبی درویش گنابادی ـ ری‌توئیت ـ یک قدم تا آزادی

صالحه حسینی نوشته است که «یک ماه پیش پزشک زندان اوین بهنام را تهدید کرده است که

باید به جای داروهایش، قرص‌های خواب بخورد والا او را به بیمارستان روانی «امین آباد» منتقل می‌کنند.

اکنون بعد از یک ماه بهنام محجوبی به‌خاطر این‌که داروهای خودش را به او نداده‌اند دچار فلج شده و او را به امین آباد منتقل کرده‌اند.

صالحه حسینی می‌نویسد: چرا داروهایش را به او ندادید؟ داروهایی که ما خودمان تهیه کرده بودیم.

روز شنبه ۵ مهر، بهنام به‌دلیل عدم ارائه داروهایش توسط زندان، دچار تشنج شد و زمین خورد و نیمی از بدنش فلج شد. او را به بهداری منتقل کردند و ابتدا گفتند به بخش مغز و اعصاب بیمارستان رازی فرستاده خواهد شد. اما ناگهان خودش خبر داد که او را در بخش «ابوریحان» تیمارستان «امین آباد» نگهداری می‌کنند.

طبق گزارشهای دیگری که درباره بهنام محجوبی منتشر شده تزریقات مشکوکی هم بر روی این زندانی انجام شده است . یادآوری می‌کنیم که نمونه‌های متعددی از تزریقات برای ایجاد اعتیاد بر روی زندانیان سیاسی و زندانیان عقیدتی در رژیم آخوند وجود دارد. مقاومت ایران بارها به بازدید هیأتهای بین‌المللی از زندانهای رژیم و دیدار با زندانیان فراخوان داده است.

خانم مریم رجوی ضمن محکوم کردن شکنجه و رفتار ضدانسانی حکومت آخوندی با بهنام محجوبی و علت دقیق جان باختن این زندانی عقیدتی و آنچه در اوین و امین آباد بر سر او آوردند، بار دیگر بر ضرورت اعزام هیأت حقیقت‌یاب بین‌المللی برای بازدید از زندانها و دیدار با زندانیان به‌ویژه زندانیان سیاسی تأکید کرد.

مطالب مرتبط

اعتراض به عدم رسیدگی رژیم به زلزله‌زدگان سی‌سخت ـ ری‌توئیت ـ یک قدم تا آزادی

جنایات دژخیمان قضاییه و اطلاعات آخوندها علیه بهنام محجوبی درویش گنابادی