بررسی علل جنگ و جدال فرماندهان سپاه پاسداران ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

اندازه متن
Aa Aa

تیک تاک ـ بررسی علل جنگ و جدال فرماندهان سپاه پاسداران ـ قسمت اول ـ ۱۸فروردین۱۴۰۰

گفتگو با هادی روشن روان

در آستانه نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم، سپاه پاسداران که تا خرخره در فساد و باند بازیهای چپاولگرانه غرق شده است، بر سر کاندیدا شدن پاسدار سعید محمد دچار جنگ و جدال درونی شده است.بررسی علل جنگ و جدال فرماندهان سپاه پاسداران ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

پس از اعلام خبر برکناری پاسدار سعید محمد از قرارگاه چپاولگر خاتم به‌خاطر تخلف، توسط پاسدار جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران، پاسدار سعید محمد واکنش نشان داد و گفت: یدالله جوانی مسئولیت سخنگویی سپاه پاسداران را ندارد و تحلیل شخصی خود را به‌عنوان یک شخصیت حقیقی عنوان نموده است.

هم‌چنین پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه ضدخلقی به تقابل با پاسدار جوانی پرداخت و اعلام کرد: هر کس می‌گوید تخلف بوده باید متقن و دقیق بگوید چه تخلفی بوده است. برداشت یک معاون سپاه این بوده که تخلف صورت گرفته، اما نظر رسمی سپاه ممکن است این نباشد. (خبرگزاری حکومتی انتخاب ۱۵فروردین و خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۴فروردین)

به‌دنبال این فضیحت و بالا‌گرفتن کشمکش در سپاه پاسداران ولایت تبهکار خامنه‌ای، روزنامه حکومتی شرق نوشت: استفاده از نظامیان برای گرم‌کردن تنور انتخابات گزینه خطرناکی است. دعوای انتخابات را به نیروهای مسلح نکشانید، چون شوخی‌اش هم خطرناک است.

مصطفی تاجزاده معاون سابق وزیر کشور رژیم نیز با وحشت نوشت: آیا خامنه‌ای به پیامدهای مخرب دخالت نظامیان در انتخابات توجه دارد؟ با بروز اختلافات ویرانگر در سپاه در روزهای گذشته بهتر می‌توان دریافت چرا خمینی آنرا سم مهلک خواند.

کشمکش درون سپاه پاسداران بر سر کاندیدا شدن پاسدار سعید محمد

تیک تاک ـ گسترش فاجعه‌بار کرونا در ایران و تاکتیکهای نخ‌نما شده روحانی ـ قسمت دوم

گفتگو با حسین میرداماد

مطالب مرتبط

طنین خروش بازنشستگان میهن: ما دیگر رای نمی‌دهیم ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

کشمکش درون سپاه پاسداران بر سر کاندیدا شدن پاسدار سعید محمد در آستانه نمایش انتخابات