تجمع اعتراضی دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم در لنجان در استان اصفهان ـ در یک نگاه

اندازه متن
Aa Aa

در یک نگاه ـ تجمع اعتراضی دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم در لنجان در استان اصفهان ـ ۱۳اردیبهشت۱۴۰۰

صبح امروز جمعی از دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم در لٍنجان در استان اصفهان با تجمع مقابل اداره آموزش و پرورش رژیم در زرین شهر مرکز این شهرستان دست به‌اعتراض زدند.

تجمع اعتراضی دانش آموزان در قزوین به امتحان حضوریتجمع اعتراضی دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم در لنجان در استان اصفهان ـ در یک نگاه

دانش آموزان قزوینی صبح امروز مقابل اداره آموزش و پرورش رژیم در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند دانش آموزان می گویند مگر ما در یک سال تحصیلی در کلاس‌ها حضور داشته‌ایم که بخواهند امتحانات را حضوری برگزار کنند؟

تجمع اعتراضی معلمان پیش دبستانی خوزستان

جمعی از مربیان پیش دبستانی و نهضت سوادآموزی شهرهای استان خوزستان در برابر اداره کل آموزش و پرورش رژیم در اهواز، تجمع اعتراضی برگزار کردند. معلمان در این تجمع خواهان تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند.

شروع رایزنیها برای استیضاح ظریف

به گزارش رسانه های حکومتی برخی منابع خبری از شروع رایزنیها برای استیضاح ظریف در مجلس ارتجاع یا استعفای او خبر می‌دهند. بنا به این گزارش،ً بعضی از مشاوران روحانی نیز به او پیشنهاد دادند تا با توجه به تبعات سیاسی ادامه کار ظریف در وزارت‌خارجه برای آینده سیاسی روحانی، خود او اقدام به عزل ظریف کند.

۱۳فوتی و ۱۳۳بیمار بدحال کرونایی در استان البرز

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که ۱۳۳ بیمار بدحال کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته پذیرش و به تخت های بیمارستان های استان انتقال یافتند. محمد فتحی گفت: هم اکنون ۹۸۸ بیمارکووید ۱۹ در بیمارستان های استان تحت مراقبت پزشکی قرار دارند. وی افزود: ۱۳بیمار مبتلا به‌کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان های البرز جان باختند. استان البرز همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد

مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم در شهرکرد ـ در یک نگاه

تجمع اعتراضی دانش‌آموزان پایه ٩ و ١٢ در اعتراض به برگزاری حضوری امتحانها در اصفهان