اعتراضات دانش‌آموزان ـ در آئینه فقر و نانی به بهای خون ـ مجله اجتماعی اقتصادی

اندازه متن
Aa Aa

مجله اجتماعی اقتصادی ـ اعتراضات دانش‌آموزان ـ در آئینه فقر و نانی به بهای خون ـ ۲۷اردیبهشت۱۴۰۰

نگاهی به موضوعات اجتماعی و اقتصادی میهن

تجمع اعتراضی دانش‌آموزان درشیراز

روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت جمعی از دانش‌آموزان در اعتراض به امتحانات حضوری مقابل اداره آموزش و پرورش شیراز تجمع کرده و سپس وارد ساختمان اداره آموزش و پرورش شدند آنها شعار می‌دادند:

امتحان حضوری نمی دیم نمی دیماعتراضات دانش‌آموزان ـ در آئینه فقر و نانی به بهای خون ـ مجله اجتماعی اقتصادی

تجمع اعتراضی دانش‌آموزان بابل

روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت جمعی از دانش‌آموزان در اعتراض به امتحانات حضور مقابل اداره آموزش پرورش بابل تجمع کردند، لباس شخصی‌ها و دختران یزید مانع شکل‌گیری تجمع شدند و دانش‌آموزان را متفرق کردند دانش‌آموزان برای ادامه تجمع به میدان طالقانی رفتند که آنجا نیز نیروهای سرکوبگر لباس‌شخصی و… مانع از شکل‌گیری تجمع و گرفتن فیلم توسط دانش‌آموزان شدند.

تجمع اعتراضی دانش‌آموزان در بروجرد

روز چهارشنبه (۲۲اردیبهشت)، جمعی از دانش آموزان بروجردی در مقابل اداره آموزش و پرورش این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند. مأموران سرکوبگر که در هراس از تجمع دانش‌آموزان بودند، مانع شکل‌گیری این تجمع‌اعتراضی شدند.

تجمع اعتراضی دانش‌آموزان در تبریز

جمعی از دانش‌آموزان تبریزی در اعتراض به امتحانات حضوری مقابل اداره آموزش و پرورش چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت تجمع اعتراضی برگزار کردند.

دانش آموزان اصفهانی روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت در اعتراض به امتحانات حضوری در شرایط کرونایی مقابل اداره کل آموزش و پرورش رژیم در اصفهان تجمع کردند.

در اصفهان هم‌چنین دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه شاهد کوثر در محوطه این دبیرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در رفسنجان نیز روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت دانش‌آموزان این شهر مقابل آموزش و پرورش رژیم در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

مطالب مرتبط

نابودی اشتغال ره‌آورد نظام پلید ولایت فقیه برای مردم ایران ـ مجله اجتماعی اقتصادی

تداوم اعتراض دانش‌آموزان در شهرهای میهن به امتحانات حضوری