دیوید آلبرایت: اسناد متقن از پنهان‌کاریهای رژیم ایران ـ در یک نگاه

اندازه متن
Aa Aa

در یک نگاه ـ دیوید آلبرایت: اسناد متقن از پنهان‌کاریهای رژیم ایران ـ ۲۷اردیبهشت۱۴۰۰

دیوید آلبرایت رئیس مؤسسه علوم و امنیت بین‌المللی طی مصاحبه یی درباره پنهانکاریهای رژیم از جمله گفت:‌ آژانس بین المللی انرژی اتمی چند سال بعد اطلاعاتی درباره پارچین به‌دست آورد که اختصاص به آزمایش انفجارهای شدید مربوط به ساخت بمب اتمی داشت.

آنها تقاضای رفتن به آنجا را کردند و رژیم ایران گفت نه و شروع کرد به نابودی سایت، پناهگاهها و تسطیح آنجا. آنها هر کاری کردند که اذهان را منحرف کنند. سپس پارچین تبدیل به نمادی از این موضوع شد که هیچ راهی نیست که در برجام انجام بگیرد بدون این‌که چیزی در رابطه با پارچین تغییر کند. زیرا به‌روشنی ما اسناد کاملاً متقنی داشتیم و پنهان‌کاریها کاملاً آشکار بود.

شکایت اعضای مجلس ارتجاع از روحانی با ۲۴۳ مورد تخلفدیوید آلبرایت: اسناد متقن از پنهان‌کاریهای رژیم ایران ـ در یک نگاه

حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ارتجاع از شکایت این کمیسیون از آخوند روحانی به قضاییه خامنه ای بخاطر ۲۴۳ مورد تخلف خبر داد و گفت: دیروز ما در کمیسیون حقوق قضایی یک ماده ۲۳۴را مصوب کردیم که گزارشی که تهیه شده بود این که در ۲۴۳مورد ایین نامه یی که دولت برای اجرای قوانین بایستی می نوشته مصوب می کرده اصلا آیین نامه تهیه نشده از این بابت ما اعلام جرم کردیم و می اید توی صحن تو کمیسیون

س: مستقیما از اقای رئیس جمهور شکایت کردید.

ج: بله

مثلا شما الان بحث بورس را الان گرفتاری که خیلی از مردم شاید بیش از نیمی از مردم ایران دارند سهامداران خرد ۱۳۰هزار میلیارد تومن از منابع افراد خردی که داشتند از جیبشان در آمده رفته تو جیب یک افراد حقیقی یا حقوقی که بالاخره۱۳۰هزار میلیارد تومان و الان هیچی بندگان خدا سرشان بی کلاه هست.

مطالب مرتبط

انفجار دیگ ذوب آلومینیوم در فشافویه شهرستان ری ۲ کشته برجا گذاشت – در یک نگاه

آلبرایت: اسناد متقن از پنهان‌کاریهای رژیم