تهدید دستفروشان شهرک صدرای شیراز: رأی ندهید از کار محروم می‌شوید ـ در یک نگاه

اندازه متن
Aa Aa

در یک نگاه ـ تهدید دستفروشان شهرک صدرای شیراز: رأی ندهید از کار محروم می‌شوید ـ ۲۰خرداد۱۴۰۰

شهرداری رژیم در شهرک صدرای شیراز از کسبه دستفروش صدرا خواسته که در سیرک انتخابات شرکت کرده و رأی بدهند. شهرداری رژیم در شهرک صدرای شیراز هم‌چنین دستفروشان را تهدید کرده است که در صورت شرکت نکردن در سیرک انتخابات، محل کسب آنها را خواهد گرفت و با بیکاری مواجه خواهند شد.

اعتراف روزنامهٔ حکومتی آفتاب یزد: فاصله زیاد کاندیداها با مردمتهدید دستفروشان شهرک صدرای شیراز: رأی ندهید از کار محروم می‌شوید ـ در یک نگاه

روزنامهٔ حکومتی آفتاب یزد اعتراف کرد: مناظره‌ها نشان داد که چقدر کاندیداها با مردم فاصله دارند و این فاصله باعث می‌شود که آنها بسیاری از مسائل را نبینند… در حال حاضر عمده‌ترین مشکلی که به‌لحاظ اجتماعی با آن روبه‌رو هستیم فاصله عمیق طبقاتی است از همین رو زمانی کاندیداها می‌توانند در مورد آن به تحلیل بپردازند که نشان دهد در کجای آن ایستاده‌اند.

روزنامهٔ حکومتی ابتکار: مردم از تحمل این وضع خشمگین هستند

روزنامهٔ حکومتی ابتکار با اشاره به خشم مردم از مناظره‌های سیرک انتخابات نوشت: مناظراتی که در تاریخ (نظام)، بی‌رقیب است و نشان‌دهنده ناتوانی جدی در فهم و حل مشکلات سفره مردم است؛ هر طیف سیاسی از سمتی از بام افتاده است و آنها را توان درک وضعیت نامطلوب کشور نیست… با توجه به پایین بودن سطح کیفیت و سواد برخی نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری، بسیاری از مردم از تحمل این وضع ناراحت و خشمگین هستند.

دمیدن روحانی در جنگ گرگها: کارهای احمقانه مثل حمله به‌مراکز دیپلماتیک

آخوند روحانی امروز در نمایش افتتاح طرح‌ها بار دیگر در آتش جنگ گرگها دمید و گفت: ما باید با همه کشورهایی که دوستدار ایران هستند باید با اونها در تعامل باشیم. مخصوصاً همسایگانمان با همسایگانمون باید در تماس نزدیک باشیم. خدا نیامرزد اونهایی که نگذاشتند روابط بین ایران و برخی از همسایه‌ها به‌خوبی انجام بگیرد

مطالب مرتبط

موج پنجم شیوع کرونا در کمین استان خراسان رضوی – در یک نگاه

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان بورس، کارگران شهرداری اهواز، دستفروشان تبریز، مردم چاف و چمخاله و سهامداران غارت‌شده بانک دی