حملات ادامه‌دار آخوند حسن روحانی به عناصر باند غالب نظام ـ تیک تاک

اندازه متن
Aa Aa

تیک تاک ـ حملات ادامه‌دار آخوند حسن روحانی به عناصر باند غالب نظام ـ ۲۰خرداد۱۴۰۰

گفتگو با حسین میرداماد

با تشدید جنگ گرگها در رأس نظام در جریان مناظره‌های نمایش انتخابات، آخوند روحانی در حمله دیگری به باند غالب اقدامات آنها نظیر حمله به سفارت عربستان را احمقانه توصیف کرد و با تعریف و تمجید از برجام نا فرجام، به هوچی گری درباره مذکرات وین پرداخت.

آخوند روحانی ۲۰خرداد۱۴۰۰ گفت:حملات ادامه‌دار آخوند حسن روحانی به عناصر باند غالب نظام ـ تیک تاک

ما باید با همه کشورهایی که دوستدار ایران هستند باید با آنها در تعامل باشیم، مخصوصاً همسایگانمان با همسایگانمان باید در تماس نزدیک باشیم خدا نیامرزد آنهایی که نگذاشتند روابط بین ایران و برخی از همسایه‌ها به‌خوبی انجام بگیرد یک کارها های کودکانه و احمقانه انجام دادند به مراکز دیپلماتیک حمله کردند خب اگر نبود ما شرایط بهتری… .

همین امروز در وین بین ایران و روسیه و چین یک همآهنگی و رایزنی تنگاتنگی وجود دارد برای این‌که از دوران تحریم ما عبور کنیم و همان‌طور که من بارها تأکید کردم این دولت یک بار تحریم را شکانده در سال۹۴ در سال۱۴۰۰ هم یک بار دیگر تحریم را خواهد شکاند این وظیفه ما هست این اراده ما هست این کار را ما خواهیم کرد شکاندن این تحریم در ۱۴۰۰ در قدم های آخر هست…

اکثر مسائلی که ما داشتیم حل و فصل شده چند تا مسأله هم باقی مانده آنها هم حل و فصل خواهد شد و انشاءالله تحریم شکسته خواهد شد. . (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۲۰خرداد).

آخوند روحانی، در تصفیه حساب دیگری به‌خاطر حملات رئیسی به او در مناظره‌ها، رئیسی را به‌خاطر تخلف از پروتکلهای کرونا هدف قرار داد.

مطالب مرتبط

بررسی جنبش‌های مردم منطقه بر علیه دخالت‌های رژیم ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

دمیدن روحانی در جنگ گرگها: کارهای احمقانه مثل حمله به مراکز دیپلماتیک