گردهمایی بزرگ مقاومت و کهکشانی از شورشگران ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

اندازه متن
Aa Aa

ساعت وصل ـ گردهمایی بزرگ مقاومت و کهکشانی از شورشگران ـ قسمت اول ـ ۲۵تیر۱۴۰۰

میهمان برنامه: رضا مرادی

حسین از قم: تبریک می گویم به خاطر اینهمه بزرگی و جلال که این روزها دیدیم. همه جهانیان شاهد آن بودند. این کهکشان ضربه مهلکی بود بر پیکر علی گدا و تیری بود بر چشم این عظمای بیچاره با تمامی ایادی هم پیمانش. ما این جا در ایران می بینیم که چطور اینها دارند می سوزند.گردهمایی بزرگ مقاومت و کهکشانی از شورشگران ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

اینها خیلی سعی داشتند که به همه بفهمانند که این کهکشان ارزشی ندارد ولی ما شاهد بودیم که سخنگوی دولتشان و حتی آخوندهای دوزاری آنها سوتی دادند و نشان دادند که این کهکشان چه ضربه ای بود.

علی از لاهیجان: سلام خسته نباشید. دست اندرکار برنامه های سیمای آزادی. امیدوارم که شما را روزی در ایران آزاد شده ملاقات کنم. در وهله اول تبریک می گویم به این پیروزی بزرگی که نصیب این آزادیخواهان شد.

این مقدمه ای است برای آزادی ایران. اگر الان ده هزار نفر است بعد می‌شود صدهزار نفر. وقتی ۲۰۰ نفر از بزرگان جهان در این مراسم شرکت می‌کنند مشخص می‌شود که به جهان ثابت شده که حق با کیست

مهدی از تهران: من یک آزاده هستم که سه هفته است که از زندان اوین آزاد شده‌ام. بخاطر فعالیتی که داشتم برای خواهر مریم رجوی و برادر مسعود رجوی. من از خواهر مریم رجوی تشکر می کنم بخاطر سخنرانی که داشت. درود می فرستم برای کانونهای شورشی که پیام فرستاند به این مراسم و تن این آخوندها را لرزاندند.

رئیسی هم بداند که نمی تواند با این رئیس جمهور شدنش جنایتی که در سال ۶۷ با قتل‌عام مجاهدین مرتکب شد را بپوشاند. این را بدانند که سرنگونی این نظام جنایتکار و ظالم به دست مجاهدین خلق و ما محقق شد و تا پای جان برای هدف سازمان جانفشانی خواهم کرد. من از نسل آریایی هستم.

ساعت وصل ـ این گردهمایی نشان داد که استبداد دینی تعیین‌کننده سرنوشت ایران و ایرانی نیست ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ گردهمایی جهانی ایران آزاد؛ پیام امید و قیام ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

ساعت وصل ـ همه‌چیز اکنون گویای دوران پایانی عمر هیولاست ـ قسمت چهارم

سخنان هموطنان از داخل میهن

مطالب مرتبط

بسوی کهکشان آزادی، گردهمایی بزرگ مقاومت ایران ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

گردهمایی جهانی ایران آزاد؛ پیام امید و قیام