اعترافهای هراسان و ناگزیر در مجلس آخوندی و رسانه های حکومتی

اندازه متن
Aa Aa

سایت جماران-۳۰تیر۱۴۰۰

سایت حکومتی جماران۲۹ تیر۱۴۰۰: در ویدئوهایی که خبرنگاران خوزستان و اهالی سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارند، در میان جمعیت معترضان می‌توان کودکان را هم دید. می‌شود گفت از ۱۲ و ۱۳ساله هستند تا ۳۵ و ۴۰ساله، بیشتر جوانان و نوجوانان در خیابان‌ها هستند». یگان ویژه که وارد شهرستان شد برخورد کردند که متأسفانه منجر به برخورد فیزیکی و تیراندازی شد. اتفاقاتی افتاد که نباید رخ می‌داد».

عصر ایران

مجتبی یوسفی عضو مجلس ارتجاع: از دهدز که چسبیده به سد کارون تا مسجد سلیمان و باغ ملک و ایذه شامل ۷۰۲روستا مردم آب شرب ندارند. بیشترین مشکل به‌دلیل سیاستهای غلط در جنوب استان است که کشاورزی آرزوی مردم شده است و دام هایشان نیز در حال از بین رفتن است. گفتار درمانی و وعده‌های تو خالی دردی از دردهای مردم خوزستان را درمان نمی‌کند. روحانی ۸سال به مردم خوزستان وعده داد اما به هیچ‌کدام عمل نکرد

ایمنا

آخوند اسکندری امام جمعه خامنه‌ای در بوئین میاندشت ۳۰تیر ۱۴۰۰: امروز عده‌یی با سو استفاده از اعتراضات به‌حق مردم خوزستان بی‌ثباتی به راه انداخته‌اند؛ باید سفره فتنه‌گران جمع و صدای مردم شنیده شود.اگر امروز اعتراض و گلایه‌ای شنیده می‌شود کارد به استخوان این مردم رسیده است.

خبر فوری رژیم ۳۰تیر

یک فقره دزدی ١۵٠٠میلیارد تومانی از بودجه آب خوزستان

در جریان جنگ گرگها، معاون فنی و حسابرسی اقتصادی دیوان محاسبات رژیم اعلام کرد: ۱۵۰۰میلیارد تومان در حوزه آب و فاضلاب استان خوزستان تخلف شده است!

مطالب مرتبط

جنگ بر سر سانسور و ایجاد محدودیت در شبکه های اجتماعی در مجلس با آذری جهرمی

قیام خوزستان؛ آینهٔ بن‌بست سرکوب