قضاوت با شما – زهرا نویدپور قربانی جنایتی دیگر

زهرا نویدپور قربانی جنایتی دیگر – قضاوت با شما


نگاهی به نمونه دیگری از فساد و جنایت پیشگی در نظام ولایت فقیه

در آبان ۱۳۹۷ تصاویری در تلویزیون گوناز تی‌ وی جمهوری آذربایجان پخش شد که منتسب به زهرا نویدپور بود. قضاوت با شما – زهرا نویدپور قربانی جنایتی دیگر

زهرا نویدپور با انتشار چند فایل صوتی و مصاحبه‌ای با تلویزیونی متعلق به جمهوری آذربایجان مدعی شده بود

سال ۹۳ در پی درخواست استخدام از سوی سلمان خدادادی،

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، مورد تعرض قرار گرفته‌ است.

خبرگزاری هرانا در تیر ۱۳۹۷ یک فایل صوتی منتشر کرد که گفته می‌شد صدای این نمایندهٔ مجلس است. در این فایل مکالمهٔ میان یک زن و یک مرد ضبط شده بود و مرد، مخاطب را با الفاظ تحقیرکننده، تهدید و تطمیع می‌کرد. هرانا مدعی است که اسنادی را دریافت کرده‌ است که این نماینده مجلس به تازگی از سوی تعداد دیگری از دختران به تعرض و آزار جنسی و سوءاستفاده از موقعیت متهم شده‌ است.

نویدپور در ویدئویی منتسب به او دربارهٔ این اتهام گفته بود: «برای استخدام به دفتر نماینده مجلس رفته بوده و بعد از رد کردن پیشنهاد رابطه با زور قربانی تعرض قرار گرفته‌ است.» او همچنین عنوان کرده که بعد از «تعرض دائماً خود و خانواده‌اش تهدید به مرگ شدند.» این زن اهل ملکان، همچنین در این ویدئو گفته‌است که «پس از انتشار این خبر از شورای نگهبان با او تماس گرفته و گفته‌اند شکایت کند و از او حمایت می‌کنند. بعد از آن وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه بازجوییاش کردند و مدارک را از او گرفتند و کسی حمایت نکرد.»

در مصاحبه تلویزیونی نویدپور گفته بود که در خرداد ۹۷ به هیئت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس، شورای نگهبان و سپس به دادگاه ملکان از خدادادی شکایت کرده بود.

مطالب مرتبط


قضاوت با شما – گردهمایی مجاهدین و بازتاب‌های آن

محمد جواد لاریجانی و معنای کرامت انسان