ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰ ـ قسمت دوم

ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰ ـ قسمت دوم -۱فروردین۱۴۰۰


وصل ارتباط مجاهدین در اشرف۳ با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در پاریس و هزاران نقطه در آمریکا، کانادا و اروپا


پیام نوروزی مادر رضائیهای شهید


پیامهای اعضای شورای ملی مقاومت


سخنرانیها و پیامهای ۸۹ پارلمانتر و شخصیت سیاسی از ۲۱کشور جهان


آلبانی، آلمان، آمریکا، اسپانیا، استرالیا، اسلواکی، اسلوانی، ایتالیا، انگلستان، بلژیک، پرتغال، جمهوری چک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، کانادا، کلمبیا، لهستان، لیتوانی و نروژمادر رضایی‌های شهید


با سلام به هم‌میهنانم در ایران و هر جای جهان عید نوروز را تبریک می‌گویم. به‌خصوص به آورندگان بهار آزادی ایران‌زمین یعنی رزمندگان کانونهای شورشی گرمترین تبریکاتم را نثار می‌کنم.


با تمام وجودم به نور چشمانم، به رهبرانم، مسعود و مریم که بار مقاومت عظیم را برای رهایی مردم ایران به دوش می‌کشند از صمیم قلب تبریک می‌گویم.


عزیزان من شرایط از هر زمان دیگر برای سرنگونی آخوندها آماده‌تر است. بکوشیم تا سال۱۴۰۰ را به سال سرنگونی رژیم و فرا رسیدن بهار آزادی تبدیل کنیم.


به‌خاطر داشته باشید که روزگار سیاهی که آخوندها برای مردم ایران ساخته‌اند. همه مسأله نیست.


حضور و وجود رزمندگان آزادی در اشرف۳ و وجود کانونهای شورشی در سراسر شهرها، کانونهای گرم نبرد برای آزادی و پشتوانه محکم مردم ایران برای رسیده به آزادی هستند.


قیامها و خیزشهای مردم ایران سرانجام پیروز می‌شود. بنابراین با امید به بهار بنیاد لشکر غم را براندازید و پیروزی بسازید. با درود به مقاومت فرزندان قهرمانم در زندانهای قرون وسطایی آخوندی. باز هم سال نو بر همه شما مبارک. درود بر همه شما.


از آن ماست پیروزی، از آن ماست فردا


با همه شادی و بهروزی


قربان همگی تان.دکتر منوچهر هزارخانی مسئول کمیسیون فرهنگ و هنر شورای ملی مقاومت


سلام کنم به هموطنان عزیزم


سلام کنم به رزمندگان شورشی در داخل کشور و آرزوی موفقیت بشه همه شون بکنم


به‌عنوان تبریک عید


من فکر می‌کنم دو تا مسأله برای ما مطرحه به‌عنوان رزمنده‌هایی که در یک جبهه با رژیم ضدبشری آخوندی اسم دیگری نداره رژیم ضدبشری آخوندی این بهترین اسمیه که اصلاً بهش می‌خوره


ما که داریم باهاش مبارزه می‌کنیم دوتا مسأله مطرحه یکی مسأله جامعه ایرانه یکی مسأله رزمندگانش که مشغول فعالیتند.


مسأله مبارزانه که دارند این مبارزه رو پیش می‌برند. خب مبارزان اگر امیدواری داشته باشند به پیروزی چطور می شه اصلاً مبارزی امید نداشته باشه به پیروزی او نهم در حالی که در بحبوحه به‌اصطلاح سربالاییه در واقعیت اوجگیریه.


اگر اعتقاد داشته باشند به پیروزی من می تونم بهشون اطمینان خاطر بدم که حتماً به پیروزی خواهند رسید. ببین من که این حرف رو دارم می‌زنم یک آدم پیرمردی هستم.


دنباله روانشون که حتماً زیادند و حتماً زیادتر خواهند شد حتماً اونها خواهند دید هم پیروزی رو خواهند دید هم جشن نوروز رو خواهند دید هم یک جامعه از نو ساخته شده یا از نو ساخته شونده‌یی که در راهه و این مهمترین چیزه.


این مهمترین چیزه. همین عید همه تون مبارک. عید همه تون مبارک. عید همه تون مبارک به‌خصوص جوانانی که در داخل کشور دارند فعالیت می‌کنند.پهلوان مسلم اسکندر فیلابی قهرمان کشتی و صاحب بازوبند پهلوانی، مسئول کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت


هم میهنان عزیز


خوشبختم که در اول نوروز ۱۴۰۰ این نوروز رو به شما هم میهنان عزیزم و کانونهای شورشی و تمام اشرفیها و مجاهدینی که در اشرف۳ هستند به رهبری این مقاومت و تمامی هوادارا ن و هم میهنان عزیزم در هر جای دنیا هستند تبریک عرض کنم


امسال سالی خواهد بود پربار و پربرکت برای مردم ایران که مردم ایران از شر وجود ایلغار خمینی یعنی این آخوندهای جنایتکار نجات پیدا کنند.


مهدی سامع سخنگوی سازمان چریک‌های فدایی خلق ایران


مسئول کمیسیون صنایع شورای ملی مقاومت


هموطنان عزیز عید باستانی نوروز جشن جنبش بهار آغاز سال۱۴۰۰ به شما تبریک و شادباش می‌گویم. برایتان سلامتی، دوری از ویروس کرونا و نابودی ویروس ولایت فقیه را آرزو می‌کنم


ابراهیم مازندرانی مسئول کمیسیون اصناف شورای ملی مقاومت


هم میهنان عزیز


دوستان، یاران و همرزمان گرامی


از جانب خودم و همرزمان مبارزمون در کانون توحیدی انصاف در شورای ملی مقاومت ایران اجازه می‌خواهم مقدم خجسته بهاران طبیعت و نیز جشن ملی نوروز همیشه پیروز را از صمیم قلب به شما عزیزان شادباش بگویم.


با تمام وجود آرزومند تحقق بهاران واقعی مردم دردمند ایران یعنی سرنگونی تمام‌عیار رژیم ضدبشر، جنایتکار و وطن‌فروش آخوندی با همه جناحها و دستجات داخلی آن می باشمدکتر محمدعلی شیخی مسئول کمیسیون دانشگاهها در شورای ملی مقاومت


با سلام و تبریک به ملت ایران و اعضای مقاومت و اشرف۳


به رهبری مقاومت خانم مریم رجوی و آقای مسعود رجوی


و به‌ویژه تبریک به کانونهای شورشی. این قلب تپنده انقلاب نوین مردم ایران. فرا رسیدن سال نو رو به همه آنهایی که عرض کردم تبریک می‌گم.


به‌خصوص و به‌ویژه به کانونهای شورشی اعضای کانونهای شورشی آنهایی که امید و آرزوی همه مردم ایران در پیروزی اونها گره می‌خوره.میشل دو ووکولور – نماینده مجلس ملی فرانسه


دوستان عزیز ایرانی! در این نوروز، من در کنار شما هستم. این‌جا هستم تا تمام دوستی‌ام را به‌شما ابراز کنم و بهترین آرزوهایم را در ورود به‌سال جدید ۱۴۰۰ و این قرن جدید نثار شما کنم.


من برای شما آرزوی شکوفایی و سلامتی آرزو می‌کنم و هم‌چنین صلح و دموکراسی.


امیدوارم دوستان عزیز ایرانی که در این سال جدید، در واقع بهاری که از راه می‌رسد، برای شما زیباترین بهارها باشد.


در این جا بهترین آرزوها را برایتان دارم، صمیمانه‌ترین و گرمترین آرزوها.


می‌توانید روی من به‌عنوان رئیس کمیته پارلمانی برای یک ایران دموکراتیک حساب کنید و روی همکاران نماینده من تا در این گذار همراه شما باشیم. روشن است که شما هم‌چنین می‌توانید روی فرانسه حساب کنید تا کاملاً هوشیار باشد


در روابطش با ایران، برای برقراری دمکراسی در کشور تان.فیلیپ گوسلن – نایب‌رئیس کمیسیون قوانین در مجلس ملی فرانسه


دوستان عزیز ایرانی، در حالی که شما سال جدید را جشن می‌گیرید، می‌خواهم شما را با بهترین خاطرات و لحظات دوستان فرانسوی‌تان خطاب قرار دهم چرا که فرانسه به شما می‌نگرد.


فرانسه در کنار شماست. پارلمانترها، نمایندگان مجلس ملی در کنار شما هستند. می‌دانیم سالی که آغاز می‌شود، سالی بسیار ویژه است. سال۱۴۰۰ برای شما آغاز نوین است.


آغاز سال‌هایی که امید را به‌همراه داشته باشد. و امیدواریم که آزادی محقق شود.


پس از زمستان سرکوب، ویروس بیماری هست، کوید ۱۹. ویروس ظلم وجود دارد، ویروس دیکتاتوری وجود دارد.


زمستان بر کشور زیبای شما فرود آمد، اما در این سال جدید، هم‌چنین بهار شروع می‌شود. پس امیدواریم بهار فرا برسد و سال جدید، بهاران آزادی‌های شما. بهار تولدی دوباره.


از این رو دوستان ایرانی، هر جای این کشور بزرگ، زیبا و باشکوه که باشید، بسیار صادقانه، از طرف مردم فرانسه و مجلس ملی فرانسه صمیمانه‌ترین و گرم‌ترین آرزوها را برایتان دارم. هم‌چنین برایتان آرزوی امید و امیدواری دارم.


زنده باد فرانسه، ولی به‌ویژه زنده باد ایران و زنان و مردان ایرانی.اروه سولینیاک – نماینده مجلس ملی فرانسه


دوستان عزیز ایرانی! نوروز آمد، سال نو آمد، این جشن سنتی زیبایی است که این فرصت را به‌من می‌دهد تا با شما صحبت کنم و بگویم، این جشن با بهار هم‌زمان است، لذا با احیای طبیعت نیز هم‌زمان است و البته من فقط می‌توانم برای شما آرزوی تولد دوبارهٔ دموکراسی و تولد دوباره آزادی از دست‌رفته و هم‌چنین بازگشت حقوق‌بشر به ایران را داشته باشم.


نوروز عیدی است که برای ما یادآور ریشه‌های عمیق فرهنگ ایرانی است و به ما می‌گوید که با وجود همه ناملایمات تاریخی مردم ایران، هم‌چنان به ایستادگی ادامه می‌دهند و آماده‌اند تا نبرد برای بازگشت به یک دموکراسی را ادامه دهند که همه ما به آن به‌شدت دل‌بسته‌ایم.


عیدهای سنتی در فرانسه، لحظاتی برای شادی و تجدید دیدار هستند مثل ایران، هم‌چنین لحظات امید. اوقاتی که گردهم می‌آییم برای گرامی‌داشت، برای به‌خاطر آوردن و به ذهن سپردن زنان و مردانی را که گاه زندگی‌شان را فدا کردند و ما را به ادامه مبارزه‌یی وا می‌دارند که خودشان آن‌را به‌پیش می‌بردند.


و سپس، سرانجام، عید و سال جدید، البته فرصتی برای ابراز آرزوهاست و من خیلی ساده می‌خواهم چند آرزویم را ابراز کنم:


ابتدا آرزوی خوشبختی فردی و جمعی برای همه دوستان ایرانی‌ام. برای آنهایی که گاه در سراسر جهان پراکنده شده‌اند و البته برای آنهایی که در سرزمین ایران مانده‌اند.


هم‌چنین آرزوی نیروی بیشتر برای نبردهایی که هنوز باید انجام بدهیم و مقاومتی که باید به نبرد ادامه دهد. و در آخر، آرزوهایی که به‌سادگی می‌گویم:


آرزوی به‌دست آوردن دوباره آزادی در اسرع وقت و صلح برای همه مردم ایران. نوروز بر همه مبارک. امیدوارم به‌زودی شما را ببینم.سفیر لینکلن بلومفیلد – معاون پیشین وزیر امور خارجه آمریکا


دوستان عزیز من در اشرف۳ به شما درود می‌فرستم. نوروز مبارک. متأسف که نمی‌توم کنار شما باشم در آلبانی در آغاز بهار. اما من معتقدم که همه ما در این امید مشترک هستیم و در این باور که بهار سیاسی در حال آمدن است. ما می‌بینیم در کشورهای مختلف در سراسر جهان به این واقعیت بیدار می‌شوند که رژیم حاکم بر ایران قابل اعتماد نیست و به کار گروگان‌گیری و ایجاد تهدید هسته‌یی در جهان ادامه میده.


همه شما در مسیر آزادی مردم ایران شجاعانه ایستادگی کردید. مدت طولانی برای ایرانی آزاد و دمکراتیک. ۱۴سال جنایات غیرقابل بیان را تحمل کردید و سرفراز بیرون آمدید و شما مورد حمایت و تحسین همه افراد در سراسر جهان هستید.


به شما درود می‌فرستم و به رهبر شما خانم رجوی که هرگز، هرگز وقفه‌یی در تلاشهایش ایجاد نشد تا جهان را متقاعد کنه که به حرفهای شما گوش بکند و به اسنادی که شما ارائه می‌دهید توجه بکند و ثابت بکنند که رژیم حاکم بر ایران کناهگار، فاسد و ناشایسته برای ادامه حکومت است.


حالا که نوروز ۱۴۰۰ رو جشن می‌گیریم تلاش می‌کنیم که حقیقت رو به تمامی جهان برسونیم و رهبران را در سراسر جهان به حرکت در بیاوریم که اقدام کنند به‌خاطر عدالت و آن زمان خواهد بود که ما می‌توانیم به‌طور واقعی آینده‌یی پر از امید رو برای ایرانی آزاد تحقق ببخشیم. نوروز مبارک


ادامه داردمطالب مرتبط


ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰

سخنان نوروزی خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ـ پاریس اور سوراواز

ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰ ـ قسمت دوم

ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰ ـ قسمت سوم

ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰ ـ قسمت چهارم

ویژه برنامه نوروزی تحویل سال ۱۴۰۰ ـ قسمت پنجم

مریم رجوی: تیک تاک تحویل سال، صدای پای قیام‌کنندگان برای سرنگونی استبداد مذهبی


لطفا به اشتراک بگذارید: