سراب واکسن کرونا و بازی با جان مردم ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ سراب واکسن کرونا و بازی با جان مردم ـ ۹اردیبهشت۱۴۰۰


روزانه صدها نفر توسط کرونا در ایران جان می بازند و رژیم آخوندی در تهیه واکسن تعلل می کند

کارکنان بهشت زهرا از بی‌سابقه بودن حجم فوتی‌ها در تاریخ ۵۰ساله بهشت زهرا خبر دادند، و مجری تلویزیون تلویزیون شبکه ۳رژیم نیز از رکورد شکنی خبر داد و در این رابطه گفت: «اما بشنوید از رکورد زنی فوتی‌ها در تهران».سراب واکسن کرونا و بازی با جان مردم ـ قضاوت با شما

در زمینه رکورد زنی فوتی‌ها در تهران مدیرعامل سازمان بهشت زهرا گفت: «دیروزیکی از سخت‌ترین روزهای همکاران من و غم‌انگیزترین روزهای تاریخ ۵۰ساله بهشت زهرای تهران بود. عدد ما تقریباً به مرز۱۵۰ متوفای کرونایی در شهرتهران رسید» (تلویزیون شبکه ۱ ۱ردیبهشت ۱۴۰۰).

حریرچی معاون وزرات بهداشت با استناد به یک گزارش دانشگاه واشنگتن گفت: «پیش‌بینی دانشگاه واشنگتن مرکز آی اچ ام ای که یکی از معتبرترین مراکز هست این است که ما تا ۲۵اردیبهشت افزایش مرگ تا حدود ۷۰۰-۷۷۰-۷۸۰ داشته باشیم» (تلویزیون شبکه دو ۶ اردیبهشت ۹۹).

این رکوردشکنی در مرگ و میر میان مردم، آخرین افتخار خامنه‌ای پس از ممنوعیت خرید واکسن است که گفت: «ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است» (تلویزیون شبکه خبر۱۹دی ۹۹)

آخوند حسن روحانی هم با صراحت از ممنوعیت ورود واکسنهای معتبر به کشور خبر داد و گفت: «دریک نقطه‌ای ما قرار گرفتیم که بنا شد از برخی از کشورها ما اصلاً واکسن نخریم و وارد نکنیم. واکسنی بود که می‌خواستند روی مردم ما آزمایش کنند مردم مطمئن باشند که آنها مسأله آزمایش برای شرکت‌های سازنده واکسن قرار نخواهندگرفت»

مطالب مرتبط


درآمدهای نجومی برای ناظر ذبح شرعی ـ قضاوت با شما

واکسیناسیون قطره‌چکانی و رکوردشکنی تلفات کرونا