نگه داشتن زندانیان در ایران قساوت و ستمگری غیرقابل توصیف ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ نگه داشتن زندانیان در ایران قساوت و ستمگری غیرقابل توصیف ـ ۱۷اردیبهشت۱۴۰۰


یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا طی مصاحبه با خبرنگاران گفت:‌ هر موقع من با شما صحبت می‌کنم،

سؤالاتی در مورد شهروندان آمریکایی که به ناحق در ایران زندانی هستند مطرح می‌شود.نگه داشتن زندانیان در ایران قساوت و ستمگری غیرقابل توصیف ـ در یک نگاه

این اوج ستم‌پیشگی است که به سختی می‌توان از آن گذشت که ببینیم شهروندان به‌عنوان ابزاری برای گرفتن امتیاز از آمریکا و یا کشورهای دیگر زندانی شوند. اما آنها این قساوت و ستمگری را از حد گذرانده‌اند. بله رژیم ایران را می‌گویم. این قساوتی غیرقابل توصیف است.

نگرانی وزیر دفاع سابق آمریکا از احیای برجام با رژیم ایران


رابرت گیتز وزیر دفاع سابق آمریکا در مصاحبه با پی بی اس امریکا گفت: تنها جایی که مرا نگران میکند تلاش برای احیای توافق اتمی با رژیم ایران است... هدف ما در مورد رژیم ایران باید این باشد که هرگز تسلیحات اتمی نداشته باشد... ما باید نظام مانیتورینگ و راستی آزمایی بهتری از تبعیت رژیم ایران داشته باشیم و نهایتا ما باید کاری در مورد قابلیت موشک بالستیک آنها انجام دهیم

کرونای هندی به کارخانه‌ای در اشکذر یزد رسید


معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: جواب آزمایش تست تعدادی از کارگران هندی واحد صنعتی یزد، نوع جهش یافته هندی کالیفرنیایی جدید است. پس از مشاهده اولین مورد بیماری در یکی از واحد های صنعتی اشکذر ، تیم های مراقبت علوم پزشکی در این واحد حضور یافتند و از کارگران ایرانی و هندی تست گرفتند و نتایج تست اولیه و استانی تعدادی از آن ها مثبت شد و تست ها برای تایید تشخیص نوع ویروس به آزمایشگاه تهران ارسال شدند.

احضار ظریف به کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع


در پی انتشار فایل صوتی ظریف و بالا گرفتن جنگ گرگها، وزیر خارجه رژیم روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع حضور پیدا می کند.

مطالب مرتبط


اعلام تشکیل کمیته بین‌المللی «عدالت برای قربانیان قتل‌عام ۱۳۶۷ – در یک نگاه»

جنبش دادخواهی بر پیشانی آسمان ایران می‌درخشد