نقش مزورانه و خائنانه آخوند خاتمی در سرکوب تظاهرات دانشجویان در تیر۱۳۷۸

نقش مزورانه و خائنانه آخوند خاتمی در سرکوب تظاهرات دانشجویان در تیر۱۳۷۸ ـ شماره ۶


مسعود رجوی ـ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷


ارتـش‌آزادیبخـش‌مـلی‌ایــران (شماره ۶)


همه می‌دانند که خلیفه ارتجاع در تهران، اختاپوس عمامه‌دار ارتجاع و بنیادگرایی است که با دست درازی در عراق و سوریه و لبنان و یمن، صلح و آرامش را در این منطقه از جهان ربوده است.


پدرخوانده مالکی و بشار و حزب الشیطان و دیگر شبه‌نظامیان در عراق و سوریه و لبنان و یمن است.


خامنه‌ای در دیماه ۹۵ می‌گفت که اگر جلوی «فتنه‌گران» را در سوریه نمی‌گرفتیم «باید در تهران، خراسان و اصفهان جلوی آنها را می‌گرفتیم».


در خرداد ۹۶ هم گفت: «در سوریه اگر این کاری که سرداران با ارزش ما انجام دادند، انجام نمی‌دادند، حالا باید در همین دور و بر و اطراف با اینها می‌جنگیدیم.


باید در همین خیابانهای خودمان و شهرهای خودمان با اینها مبارزه میکردیم».


آخوند روحانی نیز در بهمن ۹۴ می‌گفت: «اگر سرداران رشید ما در بغداد و سامرا و فلوجه و رمادیه ایستادگی نمیکردند، و اگر در دمشق و حلب به دولت سوریه کمک نمیکردند ما امنیتی نداشتیم که بتوانیم (در مذاکرات اتمی) به این خوبی مذاکره کنیم».


آخوند جلاد رئیسی هم در اردیبهشت ۹۶ می‌گفت: «کاری که مدافعین حرم کردند، این‌که بجای سنگر زدن در خیابانهای تهران امروز این سنگرها را در بسیار فرسنگها دورتر از تهران دارند پاسداری میکنند. . ». .


شگفتا که همین آخوندها به‌ویژه شیادان مدعی اصلاحات، برای فرونشاندن امواج قیام مردم ایران، این اعترافات را به روی خود نمی‌آورند و قیام‌کنندگان را از سوریه‌یی شدن ایران می‌ترسانند.


در ارزیابی محتاطانه آمریکا که در دیماه گذشته توسط نماینده این کشور در شورای امنیت اعلام شد، رژیم آخوندی سالانه ۶میلیارد دلار از نان و آب مردم ایران ربوده و خرج بشار اسد کرده است.


علاوه بر این ارگانهای حکومتی از قبیل روزنامه جمهوری اسلامی اعتراف میکنندکه دهها میلیارد دلار صرف حزب‌الله لبنان شده است.


همان که سرکرده‌اش در خرداد ۹۵ به صراحت می‌گفت: «ما در مورد این واقعیت که بودجه، درآمد، مخارج، هر آنچه که می‌خوریم و می‌پوشیم، اسلحه های حزب‌الله و موشکهایش، همه از جمهوری اسلامی می‌آیند شفاف هستیم... . تا هنگامیکه ایران پول داشته باشد، ما پول خواهیم داشت».


از ۳۷سال پیش پیوسته گفته‌ایم: رژیم دجال و ضدبشری ولایت فقیه بدون سرکوب داخلی و صدور ارتجاع و تروریسم و جنگ‌افروزی برپا نمی‌ماند.


سرکوب و صدور ارتجاع و تروریسم و جنگ‌افروزی ذاتی تمام باندهای این رژیم بوده و در این مقولات هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.


کمااینکه پاسدار فیروزآبادی رئیس قبلی ستاد کل نیروهای مسلح خامنه‌ای در اسفند ۹۶ به صراحت درباره سرکوب قیامهای دانشجویان در سال۱۳۷۸ و استفاده از نیروهای سپاه در این رابطه گفت: «آقای روحانی تماس گرفت با آقای خاتمی، آقای خاتمی اول گفت که اگر سپاه می‌خواهد بیاید لباس تنش نباشد.


گفتیم خیلی خوب می‌گوییم لباس نپوشند ولی باید با اینها برخورد بشود. گفت حالا نمی‌شود که نشود، گفتیم نه نمی‌شود!


یک کمی زور زد و بعدش گفت بگویید جمع کنند هر کار می‌خواهند بکنند، بکنند. . ». .


واضح است که جنگ اصلی رژیم پلید ولایت با مردم ایران بر سر ربودن حق حاکمیت و رأی آزادانه جمهور مردم است.


بالا بردن مشعل قیام در کانونهای شورشی در هر فرصت، هر زمان و هر مکان دستور کار و وظیفه مبرم انقلابی و میهنی است.مطالب مرتبط


ارتش آزادیبخش ملی ایران ( شماره ۵ ) – مسعود رجوی ۱۹ دی ۱۳۹۶

مسعود رجوی - قیام ایران - پیام شماره ۵ - ۱۹ دی ۱۳۹۶