بررسی شتاب‌زده کابینه رئیسی جلاد در مجلس آخوندی ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

روی خط ایران ـ بررسی شتاب‌زده کابینه رئیسی جلاد در مجلس آخوندی ـ قسمت اول ـ ۲شهریور۱۴۰۰

گفتگو با خسرو شکراللهی

در جریان بررسی اعضای کابینه رئیسی جلاد، پاسدار قالیباف و برخی از اعضای مجلس ارتجاع تأکید کردند که وزرای اطلاعات و خارجه و دفاع رژیم را خامنه‌ای تعیین می‌کند و در مورد آخوند دژخیم خطیب که برای وزارت اطلاعات معرفی شده، به سوابق وی در دفتر خامنه‌ای و در جنگ و سرکوب و مقابله با مجاهدین و هر گونه مخالفت با رژیم انگشت گذاشتند.

جلسه مجلس ارتجاع هم‌چنین شاهد برملا شدن تنگناهای نظام و جنگ گرگها در سالهای گذشته و بحرانهای پیش روی رژیم در پیش بردسیاست‌های انقباضی و سرکوبگرانه بود.

آخوند میرزایی، مجلس ارتجاع ۳۱مرداد ۱۴۰۰ « همکاران گرامی در این روزها خبرهایی مبنی بر تأیید آقای خطیب توسط حضرت آقا به زبانهای مختلف مطرح شده است، برخی تفسیر می‌کنند وقتی آقای رئیسی لیست افراد پیشنهادی برای وزارت اطلاعات را به‌محضر حضرت آقا عرضه داشته، معظم له انگشت خود را بر روی اسم آقای خطیب گذاشته‌اند، بعضی گفتند به‌نظر حضرت اقا وزیر اطلاعات در جناب آقای خطیب متعین است بعضی گفتند سیره حضرت آقا معین کردن ۴ وزیر اطلاعات، خارجه، دفاع و کشور است و برخی به حق گفته‌اند؛ سیره حضرت آقا با این ۴ فرد خاص به‌گونه‌یی است که اگر با فردی مخالف باشند، نهی می‌کنند، اما معمولاً در تأیید شخص خاصی نظر نمی‌دهند».

جلسه مجلس ارتجاع برای بررسی لیست وزیران رئیسی جلاد در روز دوشنبه ۱شهریور۱۴۰۰ نیز صحنه برملا شدن گوشه‌هایی از فساد حکومتی و بحرانهای بی‌علاج رژیم آخوندی بود واین‌که دولت رئیسی هیچ فرصتی برای آزمون خطا ندارد.

فضیحت دخالت‌های فرمایشی در جریان بررسی شتاب‌زدهٔ کابینهٔ رئیسی جلاد در مجلس آخوندی، در جلسه روز سه‌شنبه دوم شهریور، سر و صدای برخی از اعضای مجلس ارتجاع راهم در آورد و باعث جنگ گرگها و تشنج شد.

غضنفرآبادی، مجلس ارتجاع ۲شهریور ۱۴۰۰:

دارد باب می‌شود که نمایندگان به استقبال وزرای پیشنهادی می‌روند این به دور از شأن مجلس است و در ذهن چنین تداعی می‌کند که حمایت‌های محلی، منطقه‌یی بر انتخاب درست و منطقی و دقت کلی نمایندگان به ذهن متبادر می‌شود.

روی خط ایران ـ طرح صیانت از کاربران فضای مجازی و اهداف رژیم ـ قسمت دوم

گفتگو با حمید عظیمی  

مطالب مرتبط

بررسی آخرین وضعیت کرونا و بحران واکسیناسیون در ایران ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

فضیحت دخالت‌های فرمایشی در جریان بررسی شتاب‌زدهٔ کابینهٔ رئیسی جلاد در مجلس آخوندی