یارو خبیثی دل خودش و عظماش از تحریما سوخته‌، هارت و پورت اضافه می‌کنه ـ موشکاف

یارو خبیثی دل خودش و عظماش از تحریما سوخته‌، هارت و پورت اضافه می‌کنه ـ موشکاف ـ ۱۷شهریور۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! حال و احوال؟هاهاهاها. میگن یارو غلط اضافه کرده بود، گرفتن تا می‌خورد زدنش، بالاخره خودشو نفله و دست و پا شکسته از تو درگیری کشید بیرون و واسه خالی نبودن عریضه گفت اگه بازم اینورا پیداتون بشه، همین آشه و همین کاسه. هاهاهاها. حالا داستان یارو خبیثیه که دل خودش و عظماش از تحریما سوخته، هارت و پورت اضافه هم می‌کنه. هاهاهاها.

 

ما به هیچ عنوان ابایی از گفتگو و مذاکره نخواهیم داشت

موضوع گفتگو در دستور کار است دنبال خواهد شد منتهای مراتب، نه گفتگو برای گفتگو نه مذاکره برای مذاکره، مذاکره نتیجه محور، نتیجه داشته باشد یعنی دنبالش این باشد که تحریم‌ها برای ملت ایران رفع بشود و بتوانند ملت بزرگ ما انشاءالله با رفع تحریم‌ها زندگی‌شان انشاءالله بیش از پیش رونق پیدا کند.

موشکاف: هاهاهاها. اتفاقاً بعله. مذاکره باید نتیجه محور باشه. مثلا عظی اتمی رو بده موشکی رو فسقلی بیاد، دست و پاشو از عراق و سوریه و لبنان و یمن جمع کنه؛ یعنی این چند تا جام‌زهر ناقابلو، پشت سر هم سر بکشه. هاهاهاها. اما اگه نکنه، نظام ولایته و تحریما و شورای امنیت سازمان ملل. هاهاهاها. حالا این یارو را داشته باشین که دست پیشو گرفته که پس نیفته. هاهاهاها.

 

خطیب‌زاده- سخنگوی وزارت‌خارجهٔ رژیم – ۱۵شهریور

من دفعه پیش هم این نکته را گفتم امروز هم تأکید می‌کنم هیچ طرفی اشتباه محاسباتی نکنه و به سمتی نرود که مذاکراتی که در وین در جریان است تحت تاثیر قرار بگیرد باید همه توجه بکنند که استفاده سیاسی از یک بستر فنی آژانس پاسخ متفاوتی را از تهران در پی خواهد داشت

موشکاف: هاهاهاها. به این میگن پارس خوابیده. هاهاهاها. آخه شله زرد! مثلاً چه غلط متفاوتی میخوای بکنی؟ عظی و نظام ولایت مثل دراز گوش تو گل گیر کردن، بعد چقندری مثل تو صغرا کبرای پاسخ متفاوت می‌بافه؟ بیشین بینیم بابا! اگه رأس می‌گی، اربابت جواب سؤالای فنی آژانسو بده، یک قلم بگه منشاء اورانیوم غنی شده کجاست؟ هاهاهاها. حالا رفقا! به‌نظر تون بازی نظام، بازی از این ستون به اون ستون و معطل کردنه، یا این‌که این فلک‌زده‌ها تو بن‌بست گیر کردن و راه پس و پیش ندارن؟‌هاهاهاها. جوابو از این روزنامه‌هه بشنوین. هاهاهاها.

 

روزنامهٔ حکومتی آرمان – ۱۵شهریور

هر گونه اشتباه محاسباتی از جانب ما به ضررما خواهد شد، چرا که زمان به ضرر ماست و طرف‌های دیگر هیچگونه آسیبی از مسأله تأخیر زمانی نمی‌برند و تأخیر زمانی فقط باعث آسیب زدن به کشور ما از نظر اقتصادی و بین‌المللی شده که کاملاً مشهود است و با گذشت حدود یک ماه از روی کار آمدن دولت جدید تغییر محسوسی در شرایط اقتصادی کشور ایجاد نشده و چه بسا یک مقدار شرایط سخت‌تر هم شده باشد که ناشی از همین تحریم‌های بین‌المللی است.

 

موشکاف: هاهاهاها. اون اشتباه محاسبه که یارو طوطی سخنگو گفت این روشن کرد از جانب کیه؟ بعله، تیک تاک ساعت به ضرر عظماس و هر روز و هر ساعت، به بدبختیاش اضافه میشه. هاهاهاها. حالا ببینیم عظی راه فلاکت و از هم پاشیدن اقتصادی رو انتخاب می‌کنه یا راه جام‌زهر‌های پی‌در پی رو؟ مرگ یا خودکشی از ترس مرگ؟! هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

رئیسی جلاد و «فیل هوا کردن» به سبک خمینی

وعده‌درمانی رئیسی و «جریان سمی احتکار و انجماد مسکن»