ولایت فقیه یا حکومت مافیا

حکومت مافیا یا ولایت فقیه؟ ـ ۱۹شهریور۱۴۰۰

یکی از واژه‌هایی که در جنگ باندی زیاد استفاده می‌شود، واژه‌ٔ مافیاست، رئیس اتحادیه کاغذ و مقوا در اعتراف به مافیای حکومتی کاغذ گفت: «تمام انبارها مملو از کاغذ است. اما سلطان کاغذ هنوز آزاد است و شیطنت هایش را می‌کند. برخی از تجار با رانت فربه شده‌اند».

یکی از اصلی‌ترین زمینه‌های سوءاستفاده‌ٔ حکومتی از نیاز مردم، موضوع مواد غذایی است، سازمان غذا و داروی رژیم هم در اعترافی گفت: «گمرک هیچ‌وقت حاضر نشده اطلاعات موجودی انبارهای خود را به وزارت بهداشت بدهد. در شرح ۹۵درصد کالاهایی که در گمرک وجود دارد، محصول دارویی نوشته شده، اما اعلام کردند ما نمی‌دانیم چه کالایی هست!»

در همین روزهایی که مردم برای یک سرم دربه‌در و داروخانه به داروخانه می‌گردند. به اعتراف عضو مجلس رژیم محموله‌ٔ ۵۰۰هزار سرم وارداتی از آلمان در گمرک، پس از ۵سال توقف فاسد شد.

این مافیاها و سلطانهای شکر و پوشک و... زندگی مردم ایران را به گروگان گرفته‌اند. امری که جامعه را به لبه قیام و شورش رسانده. پاسدار محمد لویمی، سرکردهٔ سپاه پاسداران در خرمشهر در وحشت از خیزش‌های مردمی، گفت: «اکنون وضعیت نظام و انقلاب در خرمشهر در خطر است، چرا که مشکلات از چشم نظام دیده می‌شود!»

واقعیت این است که مردم به‌درستی دریافته‌اند که اصل و ریشه‌ٔ این حکومت فاسد است برای همین در هر فرصتی علیه شخص خامنه‌ای شعار سر می‌دهند.

مطالب مرتبط

کارایی گمرک در نظام ولایت فقیه

یارانه؛ به نام مردم اما به کام غارتگران