کابینه گورزاد آخوند ابراهیم رئیسی جلاد ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

ساعت وصل ـ کابینه گورزاد آخوند ابراهیم رئیسی جلاد ـ قسمت اول ـ ۱۹شهریور۱۴۰۰

مهمان برنامه: مهدی عقبایی

لیدا از شیراز: آیا ندیدی که خدا چگونه کلمه طیبه را به درخت پاکیزه‌ای تشبیه کرده است که ریشه آن در زمین ثابت و شاخه آن در آسمان است؟ درود می‌فرستم به بزرگ مرد تاریخ ایران برادر مسعود و به مهر تابان ایران خواهر مریم عزیزم. با تبریک فراوان به مناسبت آغاز پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران.

 سازمانی که حنیف بنیانگذار مسئولیت ادامه آنرا به درستی به ذیصلاحترین انقلابی دوران یعنی برادر مسعود سپرد و حالا به قول برادر مسعود کجاست که بذری را که کاشته ببیند که به درختی تنومند تبدیل شده است که با هیچ باد هرزه‌ای تکان نمی‌خورد.

درختی که خواستند نباشد و نماند ولی موند و هست و هنوز هم جوونه.

نگو تو بهش از هرزه بادی که سرده

هزارتا زمستونه اون کهنه کرده

چه زخم زبانها شنفته  

همیشه تو سرما شکفته

حالا سرکشیده رسیده به خورشید

یکی راز این سربلندی را پرسید

بهش گفتم از شوق سرشار ریشه

از اون ریشه که در تلاشه همیشه

سهراب از کرمانشاه: ابتدا می‌خواهم پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران را تبریک بگویم. اگر چه من زیاد با این سازمان آشنایی نداشتم ولی اینطور به نظر می‌رسد که ۴۳ سال پیش مجاهدین خیلی خوب این را تشخیص دادند که این حاکمیت بجز زبان زور هیچ چیز حالیش نمی‌شود.

ما روشنفکران زیادی در ایران داریم با زبان نرم صحبت کردند. احزاب و گروه‌هایی داریم که می‌خواستند از راه دیپلماتیک وارد شوند ولی متاسفانه همه را نابود کردند. این حاکمیت فقط زبان زور سرش می‌شود.

اینها از دین درمانی شروع کردند. سپس انقلاب درمانی کردند و بعد جنگ درمانی کردند و بعد دیدند که راه به جایی نمی‌برند آمدند صلح درمانی کردند. بعد از آن سازندگی درمانی کردند.

بعد از آن فرهنگی درمانی کردند توسط دولت خاتمی. بعد دیدند که نمی‌توانند این راه را ادامه دهند. لذا اصولگرا درمانی با احمدی نژاد را پیشه کردند. الان هم باز انقلابی‌گرایی درمانی می‌خواهند بکنند که آخرین اهرم این نظام است. اینها روز به روز به سمت قهقرا می‌روند. هیچ راهی بجز راهی که مجاهدین خلق پیشه کرده نمی‌تواند در شکست این نظام کارساز باشد.

ساعت وصل ـ دولت آخوند رئیسی از هم‌اکنون دولتی ناکارآمد و زمینگیر است ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ دیر یا زود شاهد امواج اعتراضی مردم خواهیم بود ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

ساعت وصل ـ اولین مشکل نامشروع بودن تمامیت این نظام است ـ قسمت چهارم

سخنان هموطنان از داخل میهن

مطالب مرتبط

گزیده‌ای از برنامه ساعت وصل در پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان

دولت رئیسی، دولت گورزاد