نظام ولایت با کرونا خیلی کارا کرد، واسه سگ و سیله هاش درآمدزایی کرد ـ موشکاف

موشکاف ـ نظام ولایت با کرونا خیلی کارا کرد واسه سگ و سیله هاش درآمدزایی کرد ـ ۱۹شهریور۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! جمالتونو گل بارون! ایشالا که هر چی بلابدتریه بخوره تو ملاج دشمنتون عظمی نفله. هاهاهاها. عارضم به حضورتون که نظام ولایت با کرونا خیلی کارا کرد، هم جلوی قیام سد بست، هم واسه سگ و سیله‌هاش درآمدزایی کرد، حتی با منع تردد. ملاحظه بفرمایین. هاهاهاا.

خضریان - عضو مجلس ارتجاع

این وضعیت محدودیت ترددهای شبانه کشور و خصوصاً شهر تهران را ما داریم تقریباً شبها برای طبقه مرفه خالی می‌کنیم یعنی ما یک نرخی را تعیین کردیم جهت این‌که اگر کسی می‌خواهد شب در تهران حرکت بکند با ماشینش این نرخ را بپردازد و شهر را برای او قرق کردیم در حالی‌که اگر یک خانواده بیماری مجبور باشند شبانه بیمار خودشان را به بیمارستان ببرند در کنار همه هزینه‌ها و درمانها نیازمند این هستند که این تحمیل هزینه جریمه را هم بپردازند تا این‌که بتوانند یک بیمار را به بیمارستان برسانند زمانی که فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران اعلام می‌کند که اقا این اصلاً قابل انجام نیست و این اصلاً هیچ تاثیری در وضعیت کرونا ندارد چرا ما داریم اصرار بر آن می‌کنیم؟

موشکاف: هاهاهاها. ملاحظه فرمودین که چطوری با این جریمه‌ها هپلی هپو می‌کنن. تازه این یک قرون دوزاره. مافیای دارو رو داشته باشین که با تجارت مرگ پول پارو می‌کنن. هاهاهاها.

روزنامه حکومتی اعتماد

بخشی از دست پنهان

چرا در حالی که... داروها به‌ویژه فاویپیراویر اثربخشی ندارد، ... به خورد مردم و بیماران داده شد. گفته می‌شود که فروش رمدسیویر فقط در سال۱۳۹۹، بیش از ۲۱۴۰میلیارد تومان بوده است. شرکت اکتوور چه نقشی در تولید این داروها داشته و آقای سعید نمکی چه نقش یا سهمی در این شرکت دارد؟ شرکت (سبحان انکولوژی) برکت در تولید این دارو چه نقشی داشته است؟ آیا تاخیر در واردات واکسن ربطی به این پاسخ‌ها ندارد؟ هم‌چنین جزییات قرارداد تولید واکسن اسپوتنیک شرکت اکتوور با روس‌ها چرا متفاوت از واقعیت آن اعلام شد؟

موشکاف: هاهاهاها. بعله، این تجارت مرگ واسه عظی و سگ و سیله‌هاش درآمد هزار میلیاردی داره. اما دوستان! یارو که اینارو می‌پرسه، چرا سؤال اصلی رو نمیپرسه که اینا رو کی سر کار گذاشته بود؟ اینا خط کی رو پیش می‌بردن؟ غیر از عظما؟ غیر از اینه که حالا که خیلی چیزا لو رفته می‌خوان یه عده رو بز بلاگردون عظما بکنن؟ هاهاها اما مردم با این چیزا رنگ نمی‌شن. و البته نه می‌بخشن و نه فراموش می‌کنن، بلکه محاکمه می‌کنن. هاهاهاها.

 

روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت - جهان صنعت – ۱۷شهریور

عاملان مرگ هزاران مبتلا به کرونا

تأکید دور از واقعیت مسوولانی چون معاون اول رئیس‌جمهوری درباره واکسن تولید داخل و جلوگیری درازمدت از ورود واکسن خارجی سبب شد هزاران بیمار مبتلا به ویروس کرونا قربانی این انتظار مرگبار شوند ... تاوانی که هم‌چنان با مرگ روزانه ۶۰۰بیمار می‌دهیم ... در این میان افکار عمومی بر این خواسته پای می‌فشارند که مسئولان عامل این فاجعه انسانی باید به اتهام ارتکاب جرم در قتل غیرعمد هزاران انسان بی‌گناه در دادگاه عمومی محاکمه شوند.

موشکاف: هاهاهاها. بعله، کمر کرونا که بشکنه، عظی هم بی‌سپر میشه. اون وقت انفجار خشم مردمه و عظی و سگ و سیله‌هاش رپ ت پتو!هاهاها. اون روز دور نیست. مرحمت زیاد. هاهاهاها.

مطالب مرتبط 

اعتراف وزیر بهداشت رژیم: فوتی‌های کرونا از کشته‌شدگان جنگ پیشی گرفت

سایت حکومتی: قدرت خرید مردم، ۳۵ درصد کاهش پیدا کرده است