گزیده برنامه ساعت وصل ـ ۱۹شهریور۱۴۰۰

گزیده ای از برنامه ساعت وصل ارتباط هموطنان از داخل ایران با سیمای آزادی ـ ۲۰شهریور۱۴۰۰

گزیده برنامه ساعت وصل - ۱۹شهریور ۱۴۰۰

لیدا ـ شیراز:

درود می‌فرستم به بزرگ مرد تاریخ ایران برادر مسعود و به مهر تابان ایران خواهر مریم عزیزم، با تبریک فراوان به‌مناسبت آغاز ۵۷مین سالگرد تأسیس سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران. سازمانی که حنیف بنیانگذار مسئولیت ادامه آنرا بدرستی به ذیصلاح‌ترین انقلابی دوران یعنی برادر مسعود سپرد و حالا به‌قول برادر مسعود کجاست بذری رو که کاشته بود ببیند که چطور به درختی تنومند تبدیل شده. امید مردم به مجاهدین و کانونهای شورشی هست که فقط به‌دنبال آزادی و رفاه مردم هستند و برای محقق کردنش از همه چیزشان بواقع گذشتند و قطعاً پیروز خواهیم شد. از آن ماست فردا، از آن ماست پیروزی. مرگ بر خامنه‌ای - درود بر رجوی.

سهراب – کرمانشاه:

۵۷مین سالگرد تاسیس مجاهدین خلق را تبریک میگم. من هر چند زیاد با این سازمان آشنایی نداشتم ولی خب اینجور به‌نظر می‌رسد که ۴۳ سال پیش مجاهدین خلق خیلی قشنگ تشخیص دادند اینا، که این حاکمیت بجز بزبان زور هیچ چیزی حالی اش نمی‌شود. ولی من هیچ راهی، هیچ راهی بجز راهی که مجاهدین خلق انتخاب کرده، فکر نمیکنم بتواند کارساز باشد توی این شکست دادن این حاکمیت که ۴۳سال هست دارد به مردم ظلم می‌کند.

آرش - مازندران:

سالگرد ۵۷مین سال تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران را به برادر مسعود و خواهر مریم و کل مجاهدین ایران تبریک عرض میکنم که تنها راه امید رهایی ما ایرانیان از چنگال این رژیم آخوندی کثیف دیکتاتور هستند. درود بر مجاهدین - درود بر رجوی – مرگ بر خامنه‌ای.

روناک - کردستان:

از وقتی که این آخوندها آمدند کاری نکردند. یک کاری کردند که کشور را کلاً دارند به باد می‌دهند. کشور را فروختند. درود بر رجوی – مرگ بر خامنه‌ای.

صبا ـ تهران:

با درود بیکران به شیر همیشه بیدار. جان جانان برادر مسعود. و با هزاران سلام و درود به خورشید تابان آزادی ایران، خواهر مریم عزیزتر از جانم. سازمانم قلب و جانم روشن از تو دیدگانم. ای شکوه بیکرانم. ای زمین و آسمانم سازمانم. سازمانم ای امید و آرمانم از فروغ روشن تو پر شرر گشته شبانم. با تبریک فراوان به مناسبات آغاز پنجاه و هفتمین سالگرد تأسیس سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران. هم‌چنین تبریک می‌گم انتخاب مجدد خواهر مجاهد زهرا مریخی را برای مسئول اول سازمان و نیز معرفی نسل جدید از خواهران مجاهدم. به‌عنوان همردیف و معاونینش که مایه افتخار و سربلندی نسل ماست. خواهر زهرای عزیزم من هم به‌عنوان یک کانون شورشی که خودم را جزیی از پیکره این مقاومت بزرگ می‌دونم، دلم می خواست توی این رأی‌گیری باشکوه شرکت کنم و به شما که در این چهارسال افتخار زن ایرانی بودید رأی بدم. این افتخار را هم به من بدید رأی من را هم در کنار دیگر خواهران مجاهدم در شورای مرکزی به آرای شما اضافه بشه. و همین بشه توشه دنیا و آخرتم. خواهر زهرا بهتون تعهد می‌دهم که با فرماندهی شما و بقیه خواهران و برادرانم امسال را به سال سرنگونی آخوندها تبدیل می‌کنیم. از آن ماست پیروزی. از آن ماست فردا با همه شادی و بهروزی. می‌توان و باید بساط این جانیان را به زباله‌دان تاریخ انداخت. مرگ بر خامنه‌ای و رئیسی. درود بر رجوی.

محسن -رشت:

به‌زودی کوچه خیابانهای پر از داغ و درد و خاطره این میهن اسیر اشکهای شوق و پیروزی ما را خواهند دید به‌زودی مادران داغدار و پدران دردمند ما به بار نشستن قطره قطره خونهای عزیزان خودشان را خواهند دید و ایران جلوگاه گلستانی از عشق و عاطفه و عدالت با مریم رهایی خواهد بود مرگ بر خامنه‌ای رئیسی درود بر رجوی خطاب به برادر مسعود حاضر حاضر حاضر

محمد -اهواز:

با درود فراوان به مسعود رجوی و خواهر مریم عزیز با درود به همه خواهران و برادران مجاهدم در اشرف۳

آغاز ۵۷مین سالگرد سازمان پرافتخار مجاهدین خلق را که از میان هزاران بلا و توطئه رژیم آخوندی سرزنده و سرشار هستند همیشه در نبرد با دیکتاتوری آخوندی بیرون آمدند هزار بار تبریک می‌گویم تبریک به‌مناسبت انتخاب مجدد خواهر زهرا مریخی مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران و به همه مجاهدین در سراسر دنیا مخصوصاً کانونهای شورشی در داخل کشور چه مراسم زیبایی بود آرزوی ما این است که یک روزی همین برنامه در ایران آباد و آزاد برگزار کنیم درود بر خواهر زهرا مریخی که با عملکردش بیشتر از قبل توانستند به‌عنوان. . ثابت کنند و تو دهنی محکم به‌ویژه به دهن ارتجاع حاکم در ایران و نسل جدیدی از خواهران مجاهد که مسئولیتهایی در سطح همردیف مسئول اول سازمان و معاونان آنها معرفی شدند را تربیت کنند

سرنگونی با کانونهای شورشی در مؤسسان پنجم در تقدیره درود بر برادر مسعود و خواهر مریم سرنگون باد حکومت دیکتاتوری مذهبی سلام بر آزادی درود بر همه مجاهدین و کانونهای شورشی مرگ بر خامنه‌ای رئیسی

حمید-تهران:

نسل دیگری که می‌خواهم در موردش صحبت کنم نسل خواهرانی است که مسئولیت‌پذیر که این خواهران چشم‌اندازهای شکوهمند اعتلای مبارزات مردم ایران را برای آزادی و عدالت اجتماعی و نظام فاشیستی زن‌ستیز را نشان دادند و تمام تلاششان این هستش که با کانونهای شورشی و مؤسسان پنجم و هوادارن داخل ایران و زحمات پی‌درپی و همیشگی خواهر مریم در صحنه بین‌المللی انشاالله این رژیم را سرنگون و ایران را آباد و آزاد میسازیم

دکتر حیدری ـ تبریز:

راجعه به کابینه این آقای جلاد. این‌قدر شما در این مملکت شما خون ریختید که هیچ چاره‌ای جز سرنگونی و فقط سرنگونی و سرنگونی نخواهید داشت. خشم این ملت بقدری متراکم شده که دودمان شما را به باد خواهد داد و خاندان شما را نابود خواهد کرد.

بهرام ـ تهران:

سالگرد سازمان پرافتخار مجاهدین رو، پنجاه و هفتمین سالگردش را بهتون تبریک می‌گم و این انتخاب خواهر مجاهد زهرا مریخی رو و معاونینش رو به ایشون تبریک میگم. ما حاضر حاضر می گوییم برادر مسعود و خواهر مریم تا آخرین قطره خون آماده‌ایم و برای عزت و آزادی و آزادی و عدالت تا آخرش ایستاده‌ایم. زنده باد مجاهدین. زنده باد خلق قهرمان ایران زنده باد ایران

مهدی ـ ارومیه:

به‌عنوان یکی از کانونهای شورشی پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران را تبریک می‌گویم به همه کانونهای شورشی داخل و خارج کشور. همونطور به خواهر زهرای مریخی مسئول اول سازمان برای انتخاب مجددشان، برای مسئول اول سازمان نیز تبریک می گم.

زهرا ـ بجنورد:

خواهر زهرا در سوگندشون گفتند تعهد می‌دهم به نبرد تا آخرین نفس و آخرین قطره خون برای مردم و میهن که در حسرت آزادی است. خواستم به خواهر زهرای عزیزم بگم من هم به‌عنوان یکی از کانونهای شورشی و عضو مؤسسان پنجم در تعهدی که شما دادید برای برپایی ارتش بزرگ آزادی در شهرهای میهن و برای سرنگونی رژیم ولایت فقیه حاضر و شریکم. درود بر مریم و مسعود رجوی.

مطالب مرتبط 

کابینه گورزاد آخوند ابراهیم رئیسی جلاد ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

عهد و پیمان برای آزادی ایران در شهرهای میهن اشغال شده در پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران