مسعود رجوی: خانه و سرپناه داشتن حق مسلم هر ایرانی بر روی منابع بیکران و دریای نفت و گاز این میهن است

مسعود رجوی:در اول مهر درس اول درس آزادی و مشق اول مشق آتش است ـ ۲مهر۱۴۰۰

مسعود رجوی-اول مهر ۱۴۰۰

خانه و سرپناه داشتن حق مسلم هر ایرانی بر روی منابع بیکران و دریای نفت و گاز این میهن است.

با اندوه و همدردی با مردم محروم و بی‌پناه که رژیم جور و جنایت در آستانهٔ فصل سرما در چهارگوشهٔ این میهن خانه‌ها را در بحبوحهٔ کرونا بر سرشان خراب می‌کند. این غیرقابل تحمل است. فرزندان ایران نمی‌پذیرند.

در اول مهر درس اول درس آزادی

و مشق اول مشق آتش است

پیام مسعود رجوی اول مهر۱۴۰۰ 

پاسخ فرزندان ایران

به تخریب ضدانسانی سرپناه مردم

توسط مزدوران سرکوبگر خامنه‌ای

در زاهـدان، خرم‌آباد، بهارستان و رباط‌کریم

زاهدان-۳۰شهریور ۱۴۰۰

یک هموطن: این هم کار شهرداری که امروز آمده خانه بنده خدا را خراب کرده، سکته کرده افتاده، اورژانس آمده اینجا. نگاه کنید این کار شهرداری، امامت ۲۴ از بدبختی مردم نگاه کن. این خانه بنده خدا را خراب کردند، سکته کرد.

هموطن دیگر: صاحب این خانه سکته کرده. خانه‌اش رو سه دفعه صبح یک کس می‌آید چپه می‌کنه. بعدازظهر یک کس می‌آید چپه می‌کنه. این جوریه. این هم فیلمبرداریه. این هم اورژانس آمده بنده خدا پیرزنه سکته کرده...

بنده خدا پیرزنه سکته کرده...

خرم‌آباد (لرستان) -۳۰شهریور ۱۴۰۰

هموطن:«‌اینجا استان لرستان شهرستان خرم‌آباد ناحیه یک. همینجوری که مشاهده می‌کنید

امروز ساعت ۶: ۳۰صبح مأموران شهرداری ناحیه یک خرم‌آباد، اینجوری حکم یک تخریب یک خانه مسکونی را داشتند. واقعاً کدام خیابانی میتونه از وسط دو تا. دو تا دو طبقه رد شود؟

تمام دارایی این خانواده زیر این آوار است، الآن کی میخواد پاسخگوی، این همه ضرر، واسه یک خانواده مستضعف ایرانی باشد؟. .... وقتی میگن خونه بندازید. اینه کمکشون؟»

بهارستان (گلستان) -۳۰شهریور ۱۴۰۰

هموطن: : بدون هیچ اطلاعی آمده‌اند اینجا خانه و زندگی ما را خراب کردن. نیروی انتظامی شهردار گلستان، فرمانداری بهارستان همه و همه، شوراها، شهردار همه‌شان در جریان بودند، با لودر و با مأمور و همه آمده‌اند این مگر نظام جمهوری اسلامی ایران اینجوریه. مگر مملکت جمهوری اسلامی اینجوریه. این دین اسلامه؟! این دین پیامبر و مولا علی اینجوریه؟ بیان زندگی مردم را اینجوری کنند؟ بیان یخچال و تلویزیون و کمد و زندگی مردم را همه را خراب کنند؟!»

رباط کریم

هموطن: این ملکی که می‌بینید توسط سازمان اداره آب تخریب شده. اینهم جواز داده بنده خدا اومده اینجا پول صد میلیون هزینه کرده.  

مطالب مرتبط

تخریب خانه های مردم در زاهدان و شیراز، اعتراض کارکنان بهرگان بوشهر و خریداران آپارتمانهای تبریز

مسعود رجوی: خانه و سرپناه داشتن حق مسلم هر ایرانی بر روی منابع بیکران و دریای نفت و گاز این میهن است